Google One тихо представляє новий план зберігання 5 ТБ: звіт

Як повідомляється, Google One додав новий план зберігання, який подолає розрив між наявними варіантами зберігання. Новий план зберігання обсягом 5 ТБ знаходиться між поточним сховищем 2 ТБ і платами зберігання 10 ТБ. Перший коштує 9,99 долара на місяць (650 рупій на місяць в Індії), а другий – 49,99 долара (приблизно 3682 рупії) на місяць. Новий план був введений після того, як Google Photos припинив свою пропозицію необмеженого сховища на початку цього року. Тепер Google пропонує до 15 ГБ безплатного сховища, яке розповсюджується по Gmail, Диску, Фото, Документам, Таблицям та іншим продуктам.

Новий план зберігання 5 ТБ, як повідомляє Google, був тихо представлений для користувачів Google One. Новий план зберігання обсягом 5 ТБ доступний за 24,99 долара США (приблизно 1840 рупій) на місяць. Крім того, користувачі можуть щорічно купувати план зберігання за 249,99 долара США (приблизно 18 414 рупій) з ефективною знижкою 17 відсотків. Як зазначалося, новий план був представлений для подолання розриву між планами зберігання Google 2 ТБ і 10 ТБ.

google one 5tb storage plan 9to5google google_one_5tb_storage_plan_9to5google

План зберігання Google One на 5 ТБ спрямований на подолання розриву між планами зберігання на 2 ТБ і 10 ТБ
Photo Credit: 9to5Google

Як повідомляється, новий план на 5 ТБ має ті ж переваги, що і на план зберігання Google One на 2 ТБ. Згідно зі знімком з екрана, яким поділилося видання, вони включають доступ до експертів Google, можливість додати сім’ю, додаткові переваги для учасників, 10 відсотків назад при покупках у Google Store та VPN для смартфонів Android. Коли було додано цю опцію, невідомо, але це виглядає як досить новий план. Також незрозуміло, які регіони отримають нові плани зберігання.

Користувачі, які бажають перейти на нові тарифи на 5 ТБ, можуть перейти на вебсторінку сховища Google One, щоб отримати докладнішу інформацію.

В даний час користувачі в Індії мають можливість вибрати безплатний варіант зберігання 15 ГБ або оновити до платних планів. Платні плани включають базовий план зберігання 100 ГБ, який доступний за Rs. 130 на місяць або Rs. 1300 на рік. Потім є стандартний план зберігання 200 ГБ, доступний для рупій. 210 на місяць або Rs. 2100 на рік. Нарешті, є план зберігання Premium 2 ТБ, вартість якого становить Rs. 650 на місяць або Rs. 6500 на місяць. Усі три плани мають доступ до експертів Google, можливість додати сімейну групу та додаткові переваги для учасників.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *