Google Pixel Fold знову запропонували запустити цього року

Google Pixel Fold, перший складний смартфон від технологічного гіганта, може з’явитися в кінці 2021 року. Складний смартфон Google, що входить до складу лінійки Pixel, ходить чутки протягом тривалого часу, і нові витоки свідчать про те, що телефон дебютує до кінця цього року. рік. Як повідомляється, складний смартфон Pixel має кодову назву ‘Паспорт’ і передбачає використання OLED-дисплея з низькотемпературного полікристалічного оксиду (LTPO). Samsung вийшла на ринок складних екранів своїми складними пристроями, включаючи Galaxy Z Flip 3 та Galaxy Z Fold 3. Однак, схоже, складні смартфони стають все більш поширеним форм -фактором для смартфонів преміум -класу. Повідомляється, що такі бренди, як Vivo та Xiaomi, також працюють над новими складними смартфонами.

Згідно з твітом довідника Евана Бласса, майбутній складний смартфон Pixel, який під кодовою назвою «Паспорт», буде запущений до кінця цього року. Він сказав, що Google працює над цим новим смартфоном більше двох років.

Це не перший випадок, коли натякають на графік запуску Google Pixel Fold. Девід Наранджо, старший директор, Консультанти з постачання дисплеїв, також написав у Twitter твір про розвиток Google Pixel Fold. У його твіті вказано, що телефон може вийти на ринок у четвертому кварталі 2021 року (з 1 жовтня по 31 грудня). Також було запропоновано, що Google Pixel Fold буде використовувати OLED-дисплей LTPO. Аналітик також додає, що Google Pixel 6 Pro буде запущений в тому ж кварталі.

У 2019 році Google повідомила, що почала працювати над прототипами складних смартфонів. Компанія також надала підтримку складних дисплеїв в Android 10, які використовувалися компаніями, включаючи Samsung, для розробки власних складних телефонів. Безумовно, Google має можливість кинути виклик Samsung Galaxy Z Fold 2, а також нещодавно випущеним Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3 з майбутнім Google Pixel Fold. Huawei зі своїми складними смартфонами Mate X і X2 відзначили свою присутність у космосі. Китайський виробник смартфонів Xiaomi також представив Mi Mix Fold як перший складний смартфон компанії в Китаї в березні цього року. Інші компанії, такі як Oppo та Vivo, також прагнуть випустити свої складні смартфони. Очікується, що його запустять в Індії також до кінця цього року.

Google поки не оголошує жодних подробиць про те, чи планує вона випускати складний телефон, чи це лише тестування прототипів, щоб зробити Android більш оптимізованою для існуючих та нових складних пристроїв на ринку. Після презентації Pixel Fold може взяти на себе ці складні смартфони.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *