Гороскоп на 4 липня 2020 року

Овен

Не покладайтеся на допомогу з боку, а розраховуйте тільки на себе. Важко буде знайти спільну мову практично з усіма. Спробуйте розв’язувати фінансові питання, але будьте обережні, адже вони найчастіше і становляться причиною конфліктів.

Телець

Сьогодні вас чекає дуже приємний день. Хороші новини так і будуть сипатися на вас протягом всього дня. Чекайте приємну зустріч або нове знайомство, яке сильно змінить ваше життя.

Близнюки

Сьогодні найкраще зайнятися особистими справами та зміцненням здоров’я. Вірогідні великі зміни в побуті: ремонт, покупка меблів або ускладнення відносин з сусідами.

Рак

День обіцяє значно змінити ваше життя. Приготуйтеся до змін. Будьте пильні та не приймайте нічиїх рад, бо таємний недоброзичливець як і раніше намагається вам нашкодити.

Лев

Несприятливими є будь-які фізичні навантаження або напружена розумова робота. Вплив людей, з якими вам доведеться спілкуватися, може виявитися так велико, що ви потрапите під їх залежність.

Діва

Сьогодні вас чекає не зовсім звичайний день. Спочатку всі справи будуть йти добре, все буде вдаватися. Але до вечора вас чекає не зовсім приємний сюрприз від близької людини. Так би мовити біда прийде звідки не чекали.

Ваги

Сьогодні вас чекає дивовижний поворот подій в особистому житті. Зірки приготували для вас справжній сюрприз. Чекайте його ввечері.

Скорпіон

Зустрічі принесуть неприємності, надії – розчарування. Вам необхідно зберігати спокій в душі та не зациклюватися на тому, що відбувається. Можлива легка депресія.

Стрілець

Сьогодні ви явно встали не з тієї ноги та цілий день хамите і злитися на людей, хоча вони вам нічого такого не зробили. Постарайтеся стримати свій запал.

Козеріг

Хтось із ваших знайомих спілкується з вами тільки через вигоди. Уважно придивіться до свого оточення. Можливо, варто перестати спілкуватися з деякими людьми.

Водолій

Напружений день. Заплановані зустрічі, переговори або поїздки пройдуть невдало. Вірогідні сварки або домашні клопоти. Зберігайте витримку і холоднокровність. Не реагуйте на те, що відбувається, – багато що залежить не тільки від вас.

Риби

Дуже важкий день на роботі (субота). Вас цілий день буде переслідувати нерозуміння з боку інших. Але постарайтеся не довести звичайні робочі моменти до великої сварки.