Гороскоп на 1 липня 2020 року

Овен

Вас чекають побутові проблеми, не відкладайте їх вирішення на інший день. Чим довше з усім будете тягти, тим більше їх набереться. Потім впоратися з ними самостійно вже не вдасться.

Телець

Уникайте великих покупок, тому що потім можуть бути фінансові труднощі. Кращі місця для прогулянки виберете парк або ліс. Можете спланувати собі подорож на наступні вихідні.

Близнюки

Зверніть увагу на здоров’я, якщо відчули перші симптоми – не зволікайте і зверніться до лікаря.

Рак

Багато гуляйте – це допоможе відволіктися від несприятливих ситуацій. Свіже повітря і невимушену розмову з одним допоможе знайти несподіване розв’язання нав’язливих проблем і покінчити з ними.

Лев

Задумайтесь над рисами характеру, які не зможуть допомогти в кризовій ситуації. Спробуйте удосконалитися, щоб уникнути небажаних наслідків. Надсилайте емоції в правильне русло, вони не завжди шкодять.

Діва

Чи маєте надлишок емоцій? Поділіться ними з тими, хто в них потребує, однак будьте обережні. Не будьте надмірно відвертими, вашу таємну правду можуть використовувати проти вас.

Ваги

Сприятливий час для довгих бесід з другою половинкою, прислухайтеся до їхніх порад – вони можуть підказати шлях до вирішення деяких питань. Пам’ятайте, поруч з вами ті, хто ніколи не зрадить і завжди підтримає.

Скорпіон

Зверніться до родичів, яких ви давно не бачили та не спілкувалися. Вони можуть затаїти образу на вас, що призведе до руйнування відносин. Краще організуйте їм маленьке святкування без особливих на те причин, їм буде приємно.

Стрілець

Проведіть сьогоднішній день активно – похід в спортзал або на шопінг, пікнік на природі стануть відмінним рішенням. Так ви позбавитеся від поганих думок і збережіть власну фігуру.

Козеріг

Чи не спокушайте долю зайвий раз і не поспішайте до пригод. Саме час для заземлення та турботу про відновлення себе. Влаштуйте собі вихідний наодинці від світу.

Водолій

Сьогодні сприятливий день для відмови від шкідливих звичок і неправильного харчування. Відмовтеся від алкоголю і почніть харчуватися збалансовано. Нічого дивного, а організм скаже вам спасибі.

Риби

Не поспішайте робити передчасні покупки, краще порадьтеся з іншими. Необдумані витрати не тільки скоро зіпсують вам настрій, але і можуть виявитися абсолютно марними.