Гороскоп на 2 липня 2020 року

Овен

Сміливо приймайте радикальні рішення та будуйте грандіозні плани – сьогодні зірки на вашому боці. Будьте обережні з фінансами – не беріть і не давайте в борг. Скоро ці гроші можуть знадобитися вам самим.

Телець

Уникайте стресів і конфліктів. Негативні емоції будуть різко вбивати вашу продуктивність. Ви можете сьогодні побалувати себе, залишитися вдома і присвятити час собі.

Близнюки

Можливі ризики зі здоров’ям, попри цього, на вас чекатимуть вдалі рішення в роботі та стосунках.

Рак

Зберігайте спокій і робіть свою справу далі. Можливі незначні непорозуміння з родичами, які загрожують перерости в масштабний конфлікт. Тому тримайте себе в руках.

Лев

Не беріть на себе більше, ніж можете. Це не тільки не дасть бажаного результату, але і може зіпсувати позитивне враження про вас.

Діва

Не поспішайте приймати рішення, продумайте тактику роботи та ведення бізнесу. Зверніть увагу на те, що ви можете опинитися серед двох вогнів, тому не гарячиться. Запитайте поради у друзів і тих, кому довіряєте.

Ваги

Саме час для розпису бюджету і підрахунків відкладень. Можливі непередбачені витрати, будьте виваженими, якщо не хочете пустити більшу суму за вітром.

Скорпіон

Ентузіазм вас сьогодні не покине ні на хвилину. Можете сміливо рухатися до мети. Протягом дня вам вдасться зробити набагато більше ніж ви очікували. Працюйте наполегливо і скоро у вас буде прекрасна можливість відпочити.

Стрілець

Прислухайтеся до порад колег і інших людей, зробіть висновки за їхніми словами та зробіть так, як вважаєте за потрібне. В їх словах ви зможете знайти те, що давно шукали.

Козеріг

Поради інших людей можуть вплинути на вас і мати негативні наслідки, тому краще довіртеся інтуїції. Зірки сприятливі до планування подорожей.

Водолій

Концентрація на власних справах і ігнорування конфліктів, допоможуть швидко завершити розпочате. Зірки сприятливо ставляться до походу на спа-процедури та будь-якого роду фізичної активності.

Риби

Вас чекає стрімкий розвиток у сфері бізнесу, однак будьте обережними. Не варто підписувати важливі документи з малознайомими партнерами та вкладати великі суми. Зберіть більше інформації, можливо вони намагаються вас обдурити.