Гороскоп на 29 червня 2020 року

Овен

Сьогодні зірки допоможуть вам зробити крок на вершину вашої кар’єри. Визначте собі конкретну мету і створіть список дій для її досягнення. Не слід братися за все і відразу так ризикуєте залишитися ні з чим. Остерігайтеся сварок з колегами, проте не втрачайте власних амбіцій.

Телець

Зверніть увагу на здоров’я і зробіть те, що давно планували для гармонії тіла і духу. Вас чекає кар’єрний успіх, ви зміцните положення в сім’ї та відносини стануть міцнішими.

Близнюки

Саме час для пошуків себе і того, що вас наповнює. Довгі прогулянки або подорожі можуть дати відповіді на питання, які вас турбують.

Рак

Найближчим часом варто утриматися від великих покупок. Вдале інвестування в себе допоможе зберегти баланс. Приймайте поради від близьких і колег, вони допоможуть знайти правильне рішення.

Лев

Прийшов час змін – в особистому житті у представників знаку все зміниться в кращу сторону. До вас почнуть прислухатися колеги, незабаром дозволить підкорити нові вершини.

Діва

Фортуна посміхнулася вам – зовсім скоро вам зроблять вигідну пропозицію, від якої важко відмовитися. Прислухайтеся до інтуїції – якщо ви в чомусь сумніваєтеся, перевірте інформацію і її джерела.

Ваги

Остерігайтеся витрат на великі суми – це може поставити вас в складне становище. Якщо цього уникнути неможливо, варто задуматися над тим, що потрібно збільшувати рівень заробітку.

Скорпіон

Вас чекає стабільність у всіх сферах життя. Саме час проявити свої лідерські навички та досягти успіху, проте не всіх це влаштує, тому остерігайтеся конфліктів і залагодити спірну ситуацію до його початку.

Козеріг

Присвятіть час подорожей, в яких ви зможете забути про проблеми й віддатися почуттям. Вас чекають пригоди, яскраві емоції та корисні знайомства. Не пропустіть можливість!

Водолій

Вас чекає період плідної роботи, яка може принести відмінні результати. Не забувайте прислухатися до себе – не нервуйте себе через дрібниці та забудьте про невпевненість. Сміливі завжди мають щастя.

Риби

У вас давно тліє ідея на мільйон? Не бійтеся нею поділитися – ніхто з вашого оточення не сприймуть її дивною, і навпаки, підтримають вас у її реалізації.