Гороскоп на 3 липня 2020 року

Овен

Зараз час для активного відпочинку і діяльності в цілому. Те, що здавалося складним і відкладалося в ‘довгий ящик’, нарешті буде вам під силу і ви перевершите очікувані результати.

Телець

Слідкуйте за мовою і поведінкою – легковажність та різка проява характеру можуть образити близьких і кілька зіпсуватися відносини між вами.

Близнюки

Продовжуйте розпочаті справи та не беріться за нові. Встигнути за двома зайцями ще нікому не вдавалося. Відпочиньте і займіться легкою активністю на свіжому повітрі, замість спортзалу.

Рак

Не втрачайте мотивацію і йдіть впевнено до мети. Від результатів ви будете вражені, а вас будуть ставити в приклад колеги та можливо підвищать на посаді.

Лев

Менше ініціативи – більше користі для вас і оточуючих. У ділових справах ризикуєте висловити суб’єктивну думку, тому спочатку варто подумати, а потім говорити.

Діва

Красномовство додасть нових емоцій у відносинах і виведе їх на новий рівень. Найближчим часом ви будете у виграші в усіх сферах, тому можете сміливо здійснювати задумане.

Ваги

Зберігайте стриманість у всіх сферах. За надмірне прагнення до вигоди можете заплатити подвійну ціну і результат може бути зовсім невтішним.

Скорпіон

Для досягнення успіху доведеться поставити чужі інтереси вище своїх. Це допоможе отримати підтримку в майбутньому і в придбанні нових зв’язків.

Стрілець

Вас чекають нові знайомства і відкриття. Попереду великий успіх і можете обережно нагадати про себе старим зв’язкам. Вони можуть стати в пригоді в кар’єрі. Та й просто поспілкуватися не завадить.

Козеріг

Не дозволяйте ніяким почуттям взяти почуттям верх над вами. Плануйте справи з холодною головою і дотримуйтесь чітких дій. Не розпилюйте увагу на другорядне.

Водолій

Саме час починати розв’язувати проблеми, які надходять. Не відкладайте їх і не перекладайте відповідальність за власні невдачі. Остерігайтеся негативних і неприємних людей, вони можуть отруїти ваше майбутнє.

Риби

Доленосні рішення слід відкласти на деякий час. Зараз вами керує не холодний розум, а емоції. Вони можуть підштовхнути вас прийняти радикальне рішення, яке буде мати негативні наслідки для вас і оточуючих.