Гороскоп на 30 червня 2020 року

Овен

Зверніть особливу увагу на гармонію – її можуть зіпсувати негативні думки та суперництво. У відносинах варто дотриматися поступливості й галантності. Уникайте радикальних рішень і дій і результат не змусить довго чекати.

Телець

У вас сьогодні важлива зустріч? Перенесіть її, адже вона може не відповідати вашим очікуванням і зіпсувати настрій на тиждень. Однак, організуйте власну зону комфорту, не відволікаючись на непотрібні чинники.

Близнюки

Конкретика – ваше друге ім’я. Уникайте розмитих розмов і ставте конкретні цілі перед собою. Для досягнення мети доведеться поступитися власними інтересами та амбіціями.

Рак

Присвятіть сьогоднішній день сім’ї, а ділові зустрічі відкладіть. Ніщо не відновить ваш ресурс так, як час, проведений з родиною чи коханою людиною.

Лев

Будьте сьогодні неординарним! Зробіть акцент на зовнішньому вигляді та стежте за мовою, щоб уникнути непорозумінь.

Діва

Тримайте язика за зубами! Утримайтеся від обговорень власного фінансово положення і майбутніх покупок з близькими, колегами або коханою людиною. Їх рада може мати вплив на ваш вибір і результат буде зовсім не таким, як ви очікуєте.

Ваги

Відкладіть полеміку, вона може завдати шкоди. Краще зверніть увагу на себе і шукайте позитив і креативні ідеї у звичних речах.

Скорпіон

Вас чекає мова або серйозну заяву? Сформулюйте і запишіть думки – це допоможе вам чітко їх донести до відповідних людей. Утримайтеся від далеких подорожей і налагодження зв’язків з особливими людьми.

Стрілець

Зірки надають силу вашої доброзичливості й товариськості, однак утримайтеся від провокаційних питань і моментів, коли потрібно говорити про особисте. Зберігайте почуття такту.

Козеріг

Давно мріяли позбутися поганих звичок? Прийшов час! Слідкуйте за собою, щоб отримати довіру і доброзичливе ставлення від людей – це дозволить вам налагодити хороші зв’язки, які можуть знадобитися в майбутньому.

Водолій

Сьогодні у вас буде спокійний день, для думок, пережитку подій, які відбулися. Утримайтеся від великих витрат енергії й збережіть її для майбутнього.

Риби

Є відчуття роз’єднаності та хочеться розірватися на мільйон себе і виконати всі? Зупиніться і сконцентруйтеся, щоб побачити, що зараз є найважливішим. Побудуйте план дня – це допоможе вам не виконувати побічні обов’язки й сконцентруватися на цілі.