Гороскоп на липень 2020 Риби

На липень 2020 року

На липень 2020 року представники знака Зодіаку Риби можуть планувати події різного масштабу, але гороскоп на цей місяць рекомендує зробити вибір на користь тих завдань, які можна вирішити тут і зараз, і які користь принесуть також – в цей конкретний період. Річ у тому, що вам в липні буде протегувати не тільки Венера, традиційний активатор Риб, а й Церера, яка зазвичай обмежує можливості вашого зодіакального знаку. Саме Церера додасть періоду динаміку і задасть досить швидкий темп, до якого деяким Рибам ще належить підлаштуватися. На любовному фронті актуальні тільки ті зміни, які будуть ініційовані особисто вами, а ось на робочому напрямку доведеться реагувати на зовнішні фактори, які не завжди будуть вдалими, але критичних ситуацій не передбачається.

Перша декада липня

Перша декада липня 2020 не змусить Риб кардинально переглянути свої життєві позиції, але в певний момент від вас однозначно буде потрібно більше проникливості. Особливо це стосується сімейних Риб, яким зараз варто звернути увагу на два моменти. Оцініть своє положення – займіться своїм здоров’ям, фізичним і духовним вдосконаленням, всім, чим дійсно давно пора зайнятися. Ви нікому не допоможете, якщо будете не в змозі це зробити. Для вільних від відносин представників вашого знаку Зодіаку справедливі приблизно ті ж тенденції, але з упором на фінансову сторону. Плануйте, розраховуйте і приділіть більше уваги розпорядку дня. У професійній діяльності точність буде зовсім не ввічливістю, а запорукою успіху. Якщо будете весь час спізнюватися – самі себе підставите, так що тут, можливо, доведеться переглянути свій звичайний графік.

Друга декада липня

Друга декада липня 2020 здивує Риб несподіваним збігом обставин. Зірки говорять про те, що в цьому не буде цілеспрямованого наміру, тому якщо сфокусуєтесь – розрулити все досить швидко. Зайнятим в особистому бізнесі Рибам має сенс поставити в пріоритет технічні моменти, а особисті мотиви, хоча і будуть важливі, краще поки тримати при собі. Якщо працюєте в офісі – постарайтеся проявити себе найкращим чином, але тільки якщо в цьому є реальна необхідність. Якщо немає – озирніться по сторонах і оцініть, як ще ви можете поліпшити своє становище. Тільки не поспішайте з висновками, змінити місце роботи ви завжди встигнете, але цілком імовірно, що тим самим ви пропустіть можливість, а не придбаєте її. У сфері особистих відносин гороскоп радить одиноким представникам вашого зодіакального знака не фокусуватися на тому, що було або на тому, що буде. Живіть в теперішньому – це головна порада, яку підкаже вірний напрям дій. Сімейним Рибам варто частіше вибиратися з дому, але тут не важливо – з рідними або поодинці. Насправді середина місяця буде адаптивним часом, просто не в кожен момент часу ви будете розуміти, які у вас альтернативи. Щоб нівелювати цей нюанс – візьміть розум під тотальний контроль і довіртеся океану емоцій.

Третя декада липня

Третя декада липня 2020 дасть представникам знака Зодіаку Риби те, про що давно мріяли та вже, ймовірно, встигли забути. Насправді це буде якась велика і кардинальна зміна, яка швидше за все буде протікати досить спокійно і нетривіально. Тут важливо не перестаратися з прагненням зрозуміти все і відразу, інакше можна отримати нічого і поступово. Які не перебувають в серйозних відносинах представникам вашого зодіакального знаку гороскоп радить не зупинятися на досягнутому і продовжувати ставити планку якомога вище, але в першу чергу – для себе, а вже потім для інших. Сімейні Риби зможуть стати об’єктивніше, але щоб ця тенденція збереглася – повчіться самоконтролю. Кінець липня вдалий для покупок і масштабних планів, тут вам ніхто не перешкодить. Тим, у кого є свій бізнес, гороскоп радить подумати про зміну кадрової політики, також період підходить для розширення і підкорення нових ніш. Працівникам в офісі Рибам не варто забувати про прогрес, навіть при монотонній і одноманітній роботі. Якщо ви не розбавити сірість буття – цього ніхто за вас не зробить. Остаточний період місяці привнесе щось важливе в життя і збільшить потенціал ваших можливостей.