Нафарбували татуювання? Тепер ви можете оплачувати за допомогою кращих криптовалют

НОВИЙ ДЕЛІ: Навіть якщо індійський уряд ще не оголошує, чи вважатимуть криптовалюти активом чи валютою, деякі компанії вже почали приймати їх за свої послуги та продукти.

Devilz Tattooz, мережа татуювань з Делі, що базується на NCR, заявила, що почне приймати Bitcoin, Ethereum та Cardano для своїх послуг. Компанія приєднується до іншого бізнесу з Делі-The Rug Republic, який є власним брендом декору.

Devilz Tattooz співпрацює з криптообмінними платформами, такими як Wazir X та гаманець Trust, щоб приймати платежі.

«Я дійсно вірю в технологію, що лежить в основі біткойна, технологію блокчейн, яка дає силу в руках людей, і це має бути так. Він розсекречений та децентралізований. Тож лише обмежена кількість не контролює грошову систему. Якщо молоді люди, такі як ми, не підтримуватимуть ці нові технології, то як ми можемо розраховувати на розвиток? ‘, – сказав Локеш Верма, засновник Devilz Tattooz.

Devilz Tattooz – новий учасник зграї стартапів та підприємств, які приймають віртуальну валюту. Кайф у повітрі полягає в тому, що подібні Walmart та Amazon намагаються активізувати свої підготовки до готовності до крипто.

Однак, попри зростальну популярність, лише невелика кількість компаній виступили за ставлення до криптовалют як до реальних валют. Решта все ще перебувають у режимі очікування та перегляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *