Gothic Horror RPG Darkest Dungeon 2 входить у ранній доступ 26 жовтня

Darkest Dungeon 2 буде доступний у ранньому доступі в магазині Epic Games 26 жовтня. Оголошено розробником Red Hook у Twitter, продовження покрокової стратегічної гри готичних жахів стане доступним у ранньому доступі на ПК через Epic Games Store.

Хоча Darkest Dungeon 2 має сторінку магазину в Epic Games Store, ціна поки не оголошена. Тизер демонструє ряд класів персонажів, які були присутні в оригінальній грі, і означає, що зло з найтемнішого підземелля в першій грі поширилося по світу.

Як повідомляв Game Informer, Darkest Dungeon 2 намагається відмовитися від елементів будівництва міста оригіналу, замість того щоб відправити вечірки гравців на приречену караванну прогулянку через різні біоми. Натомість гра буде схожа на ругеліта, оскільки гравці зароблятимуть валюту Надії, яку можна використовувати між перегонами, щоб придбати оновлення для каравану, щоб зробити його трохи далі. Гравці будуть переміщатися по величезній карті, змушені робити важкий вибір між тим, куди їхати далі. Permadeath також повертається, але замість того, щоб повернутися до Гамлета, як в оригіналі, у Darkest Dungeon 2 гравцям доведеться забрати нового авантюриста в місцевій корчмі.

Наразі Darkest Dungeon 2 оголошено лише для ПК через Epic Games Store. Darkest Dungeon доступний на PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS Vita, Mobile та ПК, для тих, хто зацікавлений перевірити оригінал перед зануренням у Darkest Dungeon 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *