Grand Theft Auto V безкоштовно випустили для Android смартфонів

З кожним роком смартфони й планшети, що працюють на базі операційної системи Android, стають все більш потужними й передовими. Вони отримують передові процесори, графічного ядра та інші комплектуючі, що дозволяє їм встановлювати нові рекорди по продуктивності. Відбуватися все це буде ще багато років безперервно, проте по-справжньому якісних ігор від цього не стає більше. Великі ігрові студії з різних причин не випускають відеоігор для мобільних пристроїв, знаходячи їх не дуже вигідними. Замість цього багато розробники створюють різного роду «шлак», який являти собою скопійовані ігрові механіки з вбудованими в них всередині ігровими покупками, дозволяють швидко прокачати персонажа або зробити щось ще, заплативши за це свої кошти.

На радість всіх тих, хто любить проводити час за грою саме в якісні гри, тепер все це стало можливим, тому що гра під назвою Grand Theft Auto V стала доступна для смартфонів на базі Android, тобто, простіше кажучи, тепер грати в неї без зайвих складнощів і труднощів можуть всі бажаючі, а домогтися цього неймовірно просто. Ця гра спочатку вийшла ще в вересні 2013 року, тобто багато років тому, проте перший час вона була доступна тільки для консолей попереднього покоління, тоді як потім, після цього, її випустили для більш нових консолей, а слідом за цим і у версії для комп’ютерів. З тих самих пір пройшло вже багато років, і ось тепер всі бажаючі можуть грати у GTA V на Android.

Оскільки гра запускається саме локально, чим потужнішим є якийсь смартфон, тим краще. Від цього показника безпосередньо залежить якість графіки, швидкість завантаження, частота кадрів і ряд інших важливих параметрів, від яких залежить ігровий досвід. Саме тому вкрай бажано грати на як можна більш потужних моделях телефонів. Також варто віддавати собі звіт в тому, що Grand Theft Auto V є вкрай ресурсомісткою, тому потенціал процесора і графічного прискорювача можуть використовуватися на повну котушку, у зв’язку з чим акумуляторна батарея буде розряджатися вкрай швидко. Саме тому краще тримати під рукою додаткове джерело живлення або адаптер електроживлення для підзарядки телефону від електричної мережі.

Відеогра повною мірою адаптована під сенсорне керування, але для підвищення зручності такого, звичайно, можна підключити ігровий контролер, щоб управляти з його допомогою. Випустити GTA V безкоштовно для смартфонів на Android вирішила поки що не ігрова студія Rockstar Games, а стороння компанія під назвою New Games Corporation. Вона портувати комп’ютерну версію відеоігри на мобільні пристрої, надавши всім користувачам до неї повноцінний доступ. Тепер проєкт носить статус бета-версії, тобто, простіше кажучи, геймери можуть зіткнутися з різними багами і недоліками. Втім, всі виявлені проблеми виправлять і вирішать, тому, що раз в декілька місяців будуть випускатися нові збірки даної гри, які поліпшать ігровий досвід. Завантажити гру можна з офіційного сайту розробників або зі стороннього джерела.