Останнє оновлення GTA Online дозволяє гравцям пограбувати депозитарій Союзу

Сьогодні гравці в GTA Online можуть використовувати одну з одиночних цілей грабіжницької гри: Союзний депозитарій. Будівля з високою охороною, у якій зберігаються мільйони доларів для гравців, які можуть вкрасти в сюжетному режимі Grand Theft Auto V, це не фокус нової крадіжки в GTA Online, а скоріше контракт на пограбування.

Цього тижня оновлення GTA Online було надіслано через Rockstar Newswire, але ви знайдете всі важливі деталі нижче.

Відкрийте депозитарій Союзу

No Caption Provided

Гравці, які хочуть піти після депозитарію Союзу в останньому контракті GTA Online, спочатку повинні придбати Auto Shop. Після цього контракт можна обрати з ради роботи. Гравці, які успішно завершили цей або будь-який інший контракт на пограбування цього тижня, також зароблять удвічі більше звичайних грошей та XP.

Цього тижня є й інші варіанти для гравців, які намагаються заробити на свої гроші. Шанувальники гри можуть заробляти втричі більше грошей і XP, беручи участь у режимі гри Tiny Racers. Кожен, хто шукає більш спокійну роботу, може допомогти Тому Коннорсу, їхньому місцевому діджею, і заробити подвійну винагороду.

Новий тиждень, нові колеса

No Caption Provided

Продовжуючи свою тенденцію, на цьому тижні Rockstar випустила новий автомобіль для гравців GTA Online – Ubermacht Cypher. Новий автомобіль можна придбати у Legendary Motorsport або випробувати на тестовій трасі разом з Karin Previon та Vapid Dominator GTT.

Якщо гравці хочуть перевірити свою майстерність, вони також можуть змагатися за шифр Ubermacht. Автомобіль можуть виграти учасники LS Car Meet, які цього тижня посідуть перше місце у п’яти різних вуличних гонках. Кожен, хто намагається перевірити свою удачу, також може виграти Dundreary Landstalker XL на щасливому колесі казино Diamond.

Зайдіть у бізнес кузовів автомобілів недорого

No Caption Provided

Знижки цього тижня включають пристойний вибір автомобілів разом з деякою гарячою нерухомістю. Гравці мають доступ до знижки 20% на автомагазини в Лос -Сантосі цього тижня. Повний список знижок нижче.

  • Dinka Jester RR – знижка 30%
  • Grotti Itali RSX – знижка 40%
  • Благодійник Крігер – знижка 40%
  • Проген Емерус знижка 40%
  • Збройова лодка Nagasaki – знижка 40%
  • Мамонтова Тула – знижка 40%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *