Halo: MCC повертає грифбол назад, тож візьміть ці гравітаційні молотки

343 Industries повертає класичний ігровий режим до Halo: колекція Master Chief, хоча ймовірно протягом обмеженого часу. В рамках одного зі своїх повсякденних оновлень списку відтворення до колекції The Master Chief, 343 знову представив Grifball – гру з бомбами та гравітаційними молотками.

Ігровий режим, створений Rooster Teeth у його Red Vs. Блакитна серія була опорою в Halo 3 як користувацький режим гри, перш ніж була прийнята тодішнім розробником Bungie. Протягом багатьох років після цього Grifball з’являвся по всій франшизі, а тепер регулярно повертається до списків відтворення Halo: The Master Chief Collection.

На жаль, 343 Industries не оголосила, чи повернеться Grifball у Halo Infinite чи ні. Перша багатокористувацька бета -версія гри була завершена на початку цього місяця, і гравці змогли відключитись тільки в матчах Slayer.

Хоча ми не знаємо, коли почнеться наступна багатокористувацька бета -версія Halo Infinite, 343 заявила, що вона включатиме два нові режими гри для гравців: Big Team Battle та 4v4 Slayer. Якщо ви не потрапили до першого і хочете спробувати гру у другому, процес реєстрації простий. Просто підпишіться на посібник із GameSpot і схрестіть пальці.

Вихід Halo Infinite відбудеться 8 грудня для ПК, Xbox One та Xbox Series X | S – значно пізніше, ніж будь -який інший запис у франшизі. Гра також буде запущена без двох опор Halo: режиму кузні та кооперативної кампанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *