Ханґ Сенг з Гонконгу підскочив на 2%; Акції Evergrande зросли більш ніж на 25% після днів втрат

СІНГАПУР-Акції в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні були змішаними вранці в четвер, оскільки інвестори в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні продовжують стежити за ситуацією навколо China Evergrande Group.

Гонконгський індекс Hang Seng підскочив на 1,95% після втрат на початку тижня. Він повернувся до торгівлі після канікул у середу. Акції China Evergrande Group у місті зросли більш ніж на 25%, також після кількох днів збитків-хоча його річний спад досі становить ще понад 80%.

Reuters повідомило у четвер, що голова China Evergrande Group сказав, що головним пріоритетом компанії є допомогти інвесторам із багатства викупити свою продукцію, хоча залишаються питання щодо того, чи виплатить китайський розробник у четвер відсотки за боргові зобов’язання у доларах.

Акції материкового Китаю також були вищими: композит Шанхаю піднявся на 0,72%, а компонент Шеньчжень – на 0,576%.

Південнокорейська компанія Kospi, повернувшись до торгівлі з відпусток на початку тижня, впала на 0,81%. Індекс S & P/ASX 200 в Австралії виріс на 1,07% вище.

Найширший індекс азіатсько-тихоокеанських акцій MSCI за межами Японії торгувався на 0,6% вище.

Валюта та нафта

Індекс долара США, який відстежує доларовий курс у порівнянні з кошиком аналогів, був на рівні 93,504 після нещодавнього стрибка приблизно з 93.

Японська ієна торгувалася на рівні 109,86 за долар після ослаблення вчора нижче 109,5 проти долара. Австралійський долар змінив власника на рівні 0,723 доларів, що нижче рівнів близько 0,728 доларів, які спостерігалися на початку тижня.

Ціни на нафту були вищими вранці під час торгівлі в Азії, а міжнародні базові ф’ючерси на нафту марки Brent подорожчали на 0,12% до 76,28 долара за барель. Ф’ючерси на нафту в США зависли над рівною лінією, торгуючись на рівні 72,25 долара за барель.