Зірка Ястребового ока Хейлі Стейнфельд поділилася BTS – зображенням Кейт Бішоп

Хейлі Стейнфельд розкриває новий образ BTS Кейт Бішоп із серії Disney+ Hawkeye. Стейнфельд був одним з улюблених фанів на роль Кейт Бішоп, «Молодого месника» з коміксів, яка бере на себе мантію «Соколиного ока» після смерті Клінта Бартона. Було підтверджено, що Кейт дебютувала в MCU в Hawkeye, коли це було офіційно оголошено у 2019 році, і хоча чутки про статус кастингу Стейнфельда деякий час змінювалися вперед назад, початок виробництва минулого року підтвердило, що вона Кейт MCU.

«Соколине око» подарує «Клінту» Джеремі Реннера свій перший сольний проєкт. Після продовження подій ‘Месників: Ендшпіль’ серіал дослідить його походження і побачить зустріч з Кейт, хоча специфіка сюжету після цього стає темною. Прем’єра ‘Яструбиного ока’ відбудеться в листопаді й триватиме загалом 6 епізодів; на додаток до продовження історій Клінта та Кейт, він підхопить дражнилку зі сцени кінематографів Чорної Вдови, в якій Єлена Бєлова (Флоренс П’ю) прийняла роботу, щоб зняти Клінта.

У понеділок відбулася прем’єра першого трейлера ‘Соколиного ока’, і ще до того, як він з’явився, його актори були в захваті. Стейнфельд опублікував нову закулісну фотографію, на якій вона зображена як Кейт, пропонуючи одну з найкращих поглядів на її костюм. Між фіолетовим костюмом і припливом крові на її обличчі, Стейнфельд, безумовно, виглядає як частина. Перевірте це нижче.

Кейт майже гарантовано повернеться для майбутніх проєктів MCU за межами Соколиного Ока, але куди вона піде далі, ще невідомо. Не дивно, що Marvel вирішує залишитись скупим щодо свого шляху вперед, хоча сам серіал може дати деякі серйозні підказки. Усі показові знаки вказують на те, що Marvel готується до проєкту Young Avengers, який стане чудовою вітриною для Кейт Стейнфельда. Наразі все припущення, але шанувальникам варто очікувати деяких оновлень у найближчі місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *