Глава нового уряду Афганістану закликає колишніх чиновників повернутися

Розмовляючи з Аль -Джазірою, виконуючий обов’язки прем’єр -міністра Мулли Мохаммад Хасан Ахунд повторює обіцянку талібів про амністію для всіх, хто працював поряд із США та уряду, якого вона не підтримувала.

Новий виконуючий обов’язки прем’єр -міністра Афганістану в ексклюзивному інтерв’ю ‘Аль -Джазірі’ закликав колишніх чиновників, які втекли, коли таліби захопили владу минулого місяця, повернутися до країни, заявивши, що група ‘гарантуватиме їхню безпеку та безпеку’.

Мулла Мохаммад Хасан Ахунд також заявив у середу, що тимчасовий уряд гарантуватиме безпеку дипломатів, посольств та гуманітарних установ, підкресливши, що група хоче налагодити позитивні та міцні відносини з країнами регіону та за його межами.

Ахунд, близький соратник і політичний радник покійного мулли Омара, засновника талібів і його першого верховного лідера, сказав, що лідери руху зіткнулися з ‘великою відповідальністю і випробуванням’ перед афганським народом.

‘Ми зазнали величезних втрат у грошах і життях за цей історичний момент в історії Афганістану’, – додав Ахунд. «Етап кровопролиття, вбивств і зневаги до людей в Афганістані закінчився, і ми дорого за це заплатили».

Ахунд також повторив обіцянку Талібану амністії для всіх, хто працював разом із США та адміністрацією, яку вони підтримували після вторгнення 2001 року.

«Ніхто не зможе довести, що він зазнав помсти. І в таких напружених обставинах легко робити те, що хочеш. Але рух дисциплінований і контролює своїх бойовиків. І ми нікому не завдали шкоди через його попередні дії ‘, – сказав він.

‘Тому я запевняю ісламську націю, особливо афганський народ, що ми хочемо всього доброго, причин успіху та добробуту, і ми прагнемо створити ісламську систему’, – додав він, просячи ‘всіх брати участь з нами у цьому благословенний проект ».

Його коментарі прозвучали через день після того, як таліби оголосили про тимчасовий уряд, який складається виключно з його членів і близьких партнерів і виключає жінок та інші політичні фракції з будь -якої посади.

З 33 оголошених ролей 14-колишні чиновники Талібану під час його попереднього правління 1996-2001 рр., П’ять-колишні ув’язнені в Гуантанамо, а решта 12-чиновники другого покоління руху.

Склад афганського уряду ‘Талібан’ зазнав критики, при цьому афганці в Кабулі відзначили повну відсутність жінок та погану етнічну представність, оскільки більшість діючих міністрів та їх заступників – пуштуни, незважаючи на обіцянки талібів щодо ‘всеохоплюючого’ уряду.

Хоча Китай та Узбекистан висловили готовність співпрацювати з талібами, Європейський Союз та Організація Об’єднаних Націй висловили своє несхвалення щодо складу нового уряду Афганістану. США заявили, що про них потрібно буде судити, але зазначили, що перехідний уряд, який не включає інших груп, не віщуватиме нічого хорошого для майбутньої стабільності країни.

15 серпня ‘Талібан’ захопив столицю Кабул після блискавичного наступу, коли його винищувачі захопили цілу низку інших міст, зустрічаючи незначний чи взагалі опір, коли США та НАТО вивели свої війська.

У вівторок верховний лідер Хайбатулла Ахунзада у своїй першій публічній заяві після захоплення Кабула заявив, що таліби дотримуються всіх міжнародних законів, договорів та зобов’язань, які не суперечать ісламському законодавству.

‘Я запевняю всіх співвітчизників, що ці діячі будуть наполегливо працювати над дотриманням ісламських правил та законів шаріату в країні’, – сказав Ахунзада.

Він сказав афганцям, що нове керівництво забезпечить ‘тривалий мир, процвітання та розвиток’, додавши, що ‘люди не повинні намагатися покинути країну’.

‘Ісламський Емірат ні з ким не має проблем’, – сказав він. ‘Усі візьмуть участь у зміцненні системи та Афганістану, і таким чином ми відбудуємо нашу зруйновану війною країну’.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *