Hideaki Anno: Останній виклик Євангеліона – це погляд всередину в аніме, який потрібен шанувальникам створення аніме

Рекламна кампанія документального фільму «Хідеакі Анно: Останній виклик Євангеліона», здавалося б, відсутня через рекламу останнього фільму аніме «Євангеліон 3.0 +1.0 тричі за часом» та придбання Amazon Prime трьох фільмів про перебудову «Євангеліону». Однак це документальний фільм, який вартий часу шанувальників Evangelion.

Hideaki Anno: The Final Challenge of Evangelion-це двосерійний документальний фільм японської корпорації суспільного мовлення NHK, що описує чотирирічну розробку фільму «Тричі за раз».

Незважаючи на культовий класичний статус, який Євангеліон здобув у аніме -спільноті, Анно мучилася через кохання, досягнувши свого завершення за останні 25 років.

Подібно до того, як аніме -серіал та його наступні фільми уособлюють внутрішні хитрощі його творця, документальний фільм виглядає зовні і потрапляє в серце того, ким є Анно, як особистість, і служить ідеальним переглядом фільму «Тричі за раз».

Що стосується знайомства з Анно, автором та людиною, жодна взаємодія не охоплює його більше, ніж його відверта занурення у бік із режисером документального фільму Акі Куботою. Щоразу, коли камера тяжіє до Анно, він помічає, махає рукою і наполягає на тому, щоб зняти свою команду. Це посилилося аж до того, що Анно висловив своє невдоволення зйомками документального фільму. Хоча на перший погляд його коментарі нерозумні, у вигуках Анно є натяк на здорову щирість.

Анно знімають, як він делегує виробництво фільму «Тричі за раз» і стежить за тим, щоб кінцевий продукт був емоційно вразливим, хоча й був оригінальним. Однак він також делегує Куботу, пропонуючи шляхи вдосконалення документального фільму.

Коли Анно пропонує Куботі зафіксувати зйомку зливової бурі і змінити положення, щоб отримати найкращий кут нахилу його виробничої групи, щоб продемонструвати своє вроджене бажання поставити себе останнім. Анно ретельно створює свою роботу, але по -своєму вимагає часу наставляти як знімальну групу, так і його співробітників, щоб створити роботу, якою вони могли б пишатися. Однак режисерський метод Анно є джерелом гніву для його виробничої групи.

В цілому Анно виступає як директор із галактиками. Рідко можна було побачити Анно в офісі, і навіть поза документальним фільмом він, здавалося б, продовжував виробництво, зосереджуючись на деталях макросу. Проте, навіть коли він, здається, не працює, його мозок все ще дивиться на світ у режисерській лінзі. Його режисерська робота Куботи відчувала, що він передає повідомлення про те, що час, витрачений на те, щоб не зосередитися на робочих засобах, у тому, наскільки якісними будуть кінцеві результати.

Якщо на передньому плані картини є «Євангеліон», цей документальний фільм служить полотном, на якому кожна кропля фарби була ретельно намальована, вражена та нанесена повторно. Намагаючись переконатися, що жодне творче рішення не приймається з компромісу, Анно наполягала на кількох повторних зйомках та повторному записі послідовностей. «Очікується досконалість, але щось зламається. Ось чому це захоплює, – сказала Анно. ‘Я натискаю і натискаю, щоб побачити, як далеко може піти робота’.

Це мислення є причиною того, чому виробництво фільму «Тричі за часом» рухалося льодовиковими темпами, і його команда не боїться це озвучити.

‘Більшість режисерів вказують дорогу трохи більше’, – сказала Дайсуке Оніцука, директор CGI в ‘Тричі за часом’. ‘Було б швидше, якби він просто сказав нам, чого хоче’.

Анно – перфекціоніст, пригнічений тягарем страху, що його повідомлення не буде належним чином передано аудиторії.

На запитання, чи не пропустить він Євангеліона, Анно коротко відповідає не швидше, ніж питання може вийти з вуст Куботи. І хто може звинуватити його? Шанувальники Anno та Evangelion протягом 25 років намагаються передати та розшифрувати зміст аніме. Анно, так само як і головний герой Євангеліона Сінджі Ікарі, зміг змиритися і прийняти те, що він має дати світові, і тепер може почати рухатися далі.

Сподіваємось, незабаром шанувальники Evangelion можуть зрештою приєднатися до нього, щоб зробити те саме. «Тричі за раз» слугував остаточним завершенням серії «Євангеліон», але її документальний фільм став остаточним завершенням серії. Для тих, хто ще не готовий попрощатися з Evangelion, цей документальний фільм служить ще одним прощанням для шанувальників, дозволяючи їм побачити, наскільки важливою для студії Khara та Anno перевезення Thrice Upon A Time через фінішну пряму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *