Ідеальне темне перезавантаження, спільно розроблене Tomb Raider Dev Crystal Dynamics

Ініціатива оголосила, що співпрацює з Crystal Dynamics для роботи над перезавантаженням Perfect Dark. Студія Crystal Dynamics була студією перезавантаження Tomb Raider у 2013 році, а також інших назв, таких як Legacy of Kain і торішні Месники Marvel.

Випадково, Даррелл Галлахер, керівник студії в The Initiative, раніше був у Crystal Dynamics. Він був керівником студії, що працювала над серією Tomb Raider. Перебуваючи в Square Enix, він також працював над такими іграми, як Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration та Deus Ex: Mankind Divided.

Філ Спенсер офіційно представив The Initiative ще у 2018 році, який виставлявся як студія AAAA для створення ігор світового класу. Серед учасників студії – провідний продюсер God of War Брайан Вестергаард, ветеран Crystal Dynamics Ден Нойбургер та ветеран Microsoft Блейк Фішер. Колишній рекрутер Crystal Dynamics Ліндсі МакКуні та письменник та дизайнер Red Redemption 2 Крістіан Кантамесса також є частиною студії.

Перший проект студії, Perfect Dark reboot, був анонсований минулого року на The Game Awards. Він вийде на Xbox Series X | S та ПК. Про гру поки що відомо небагато, але це буде великий ексклюзивний реліз для платформ Microsoft. Серія не побачила належної нової публікації з 2005 року Perfect Dark Zero.