iFFalcon K72 55-дюймовий 4K QLED Smart TV з камерою відеодзвінків, Android TV 11 запущено в Індії

TCL в Індії запустив 55-дюймовий 4K-телевізор iFFalcon K72 із зовнішньою камерою для відеодзвінків. Розумний телевізор працює під управлінням Android TV 11 і підтримує Dolby Vision, Dolby Atmos, двигун компанії AIPQ для оптимізації аудіо та візуального режиму в режимі реального часу, декілька портів HDMI та USB та двосмуговий Wi-Fi. 55-дюймовий 4K-телевізор iFFalcon K72 також має вбудований Google-помічник і Chromecast. Існує також технологія оцінки руху та компенсації руху (MEMC), яка повинна допомогти їй забезпечити більш плавне зображення. IFFalcon K72 також підтримує кілька форматів HDR, включаючи HDR10.

iFFalcon K72 55-дюймовий телевізор 4K ціна в Індії, наявність

55-дюймовий 4K-телевізор iFFalcon K72 коштує Rs. 51 999. Його можна придбати через Flipkart. Телевізор iFFalcon поставляється в єдиному чорному кольорі. Смарт – телевізор пропонується з річною гарантією.

Flipkart пропонує 55-дюймовий 4K телевізор iFFalcon K72 на електромагнітних пристроях, починаючи від Rs. 1,778. Існує кілька пропозицій банку для флагманського телевізора iFFalcon вартістю до Rs. Знижка 1250 за певних умов та положень.

Технічні характеристики 55-дюймового телевізора 4K iFFalcon K72

Нещодавно запущений 55-дюймовий 4K телевізор iFFalcon K72 підтримує Android TV 11. Як уже згадувалося, смарттелевізор підтримує Dolby Vision та Dolby Atmos. Він оснащений зовнішньою камерою для відеодзвінків.

55-дюймовий 4K телевізор iFFalcon K72 також підтримує кілька форматів HDR, включаючи HDR10. Він також поставляється з MEMC, який, як кажуть, забезпечує більш гладкі візуальні ефекти. TCL каже, що геймери зможуть відчувати візуальні ефекти без затримок та розмиття. Smart TV також поставляється з YouTube, Netflix, Disney+ Hostar та іншими попередньо встановленими такими програмами. Інші програми можна завантажити через вбудований магазин Google Play.

Субренд TCL також поставляється з AIxIoT-об’єднанням штучного інтелекту та Інтернету речей від компанії. Це дозволить користувачам керувати іншими розумними пристроями у своїх будинках за допомогою свого 55-дюймового 4K телевізора iFFalcon K72. Користувачі також мають функцію hands-free Voice Control 2.0 для управління різними функціями телевізора.

Можливості підключення включають три порти HDMI 2.1, два порти USB, порт Ethernet, порт SPDIF та Bluetooth. Він також поставляється з дводіапазонним Wi-Fi, тобто підтримкою діапазонів 2,4 ГГц та 5 ГГц. Розумний телевізор має розміри 1234x724x86 мм і важить 11 кг без підставки. У комплекті з пультом дистанційного керування поставляються ключі Netflix, Zee5, Amazon Prime Video та Google Assistant.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *