Ігор Леонов: “Дуже чекаю, щоб елітний дивізіон якомога швидше прийняв звичний вид – 16 команд”

Екс-гравець “гірників” Ігор Леонов в інтерв’ю Zbirna поділився враженнями про чемпіонство “Шахтаря”.

— Ігор Іванович, у Шахтаря вийшов чемпіонський матч?

— У принципі, так. Я ще до гри говорив, що підопічних Луїша Каштру чекає важкий поєдинок. Олександрії відступати було нікуди, якщо вони хочуть боротися за медалі. А Шахтар, можливо, трохи розслабився, після двох поразок олександрійців з рахунком 1:5. Але, зрештою, в цій зустрічі на перше місце вийшов індивідуальний клас виконавців, а він у оранжево-чорних на порядок вище. І заміни не підсилили гру гірників. Тим не менш, хочу віддати належне команді Володимира Шарана, який може швидко привести підопічних до тями після двох таких невдач. Причому, забий Ковалець при рахунку 1:2, “Шахтар” навряд чи б відігрався.

— На дубль Тітці вплинула його недавнє весілля?..

— Не знаю (посміхається). Але можу точно сказати, що незабаром це буде сильний гравець. Те ж саме можу сказати і про Маркос Антоніо. Хотілося б, щоб він якомога довше пограв в Шахтарі. Його може чекати велике майбутнє.

— У чому Шахтар перевершив конкурентів у боротьбі за золоті медалі?

— У першу чергу в підборі футболістів. Навіть в Лізі чемпіонів з гри гірники по суті нікому не поступалися. Сплав молодості і досвіду добре поєднуються у грі Шахтаря.

— У міжсезоння чемпіона можуть чекати серйозні кадрові зміни?

— Завжди перед відходом провідних гравців, виникали подібні питання. Але селекційна робота в Шахтарі ведеться на дуже серйозному рівні. Адаптована молодь завжди готова стати на зміну досвідченому футболістові, який залишив команду.

— В останніх матчах чемпіонату “Шахтар” зможе взяти максимум?

— Думаю, в даній ситуації це не буде стояти на чолі кута. Хотілося б більшої конкуренції, адже від цього і футболісти швидше ростуть. Але, на мій погляд, зараз Луїш Каштру повинен дати шанс хлопцям, які стукати в першу команду, адже міжсезоння буде дуже коротким…

— У наступному сезоні конкуренція за золоті медалі зросте?

— Дуже хочу в це вірити. Таке суперництво посилює вагу українського чемпіонату в Європі. І дуже чекаю, щоб елітний дивізіон якомога швидше прийняв свій звичний вигляд з 16-ю командами…