Ігрова клавіатура Cooler Master MK110 належати до класу Mem-Chanical

Компанія Cooler Master випустила ігрову клавіатуру MK110, виконану в повнорозмірному форматі: у правій частині новинки розташовується традиційний блок цифрових кнопок.

Рішення відноситься до так званого класу Mem-Chanical. Модель MK110 поєднує мембранну конструкцію з відчуттями від роботи з пристроєм механічного типу. Заявлений термін служби перевищує 50 млн натиснень.

Реалізована 6-зона RGB-підсвічування з підтримкою різних ефектів, таких як «дихання» і «кольорова хвиля». Йдеться про наявність функції 26-Key Anti-Ghosting для коректного розпізнавання великої кількості одночасно натиснутих кнопок.

Для підключення до комп’ютера служить дротовий інтерфейс з конектором USB Type–A. Довжина з’єднувального кабелю складає 1,8 метра. Частота опитування дорівнює 125 Гц.

Серед іншого згадується «плавучий» дизайн клавіш. Габарити складають 440 × 134 × 40,3 мм, вага — трохи більше одного кілограма.

Ігрова клавіатура Cooler Master MK110 буде пропонуватися в чорному колірному виконанні. Інформації про орієнтовну ціну поки немає.