Індійські криптоінвестори – новачки під загрозою, оскільки освіта відстає, поспішаючи до цифрових монет

Нью – Делі: Криптовалюта еволюціонувала та сприйняла її в Індії швидше, ніж очікувалося, але країна відстала у створенні належної фінансової грамотності щодо цього продукту з такими ж темпами, насамперед через плутанину у регулюванні та політиці.

Це створює ризик, оскільки криптоіндустрія знаходиться на зароджуваній стадії і затоплена великою кількістю монет і жетонів, більшість з яких зрештою загине, і це поставить під загрозу гроші великих інвесторів.

Експерти з криптовалюти та блокчейну стверджують, що Індія повинна швидко інтегрувати знання, щоб орієнтуватися на криптовалютному ринку та навчити потенційних криптоінвесторів щодо нових аспектів, унікальних для цього класу активів.

Наприклад, за останнє десятиліття біткойн був найефективнішим класом активів, і більшість індійських інвесторів пропустили автобус, не зумівши пожинати надприродний прибуток від нього просто через брак знань та знайомства.

Нішал Шетті, генеральний директор WazirX, сказав, що Індії настав час підвищити свою фінансову грамотність у 21 столітті. ‘Зокрема, криптовалюти повинні стати важливою частиною програм фінансової грамотності’, – сказав він.

‘За останні роки криптовалюта стала вигідною інвестицією, яку можна зробити за нинішнього економічного клімату’, – сказав Шетті.

Індійське використання криптовалют та обсяги інвестицій стрімко зростають, і це ставить її на перше місце у світі. Найближчими днями інвестиції в криптовалюти, ймовірно, зростуть, і це вимагає більшої уваги до навчання інвесторів сучасній фінансовій еволюції.

Вітчизняна криптовалюта CoinSwitch Kuber розпочала власну ініціативу щодо освіти інвесторів. ‘Враховуючи, що криптовалюта все ще перебуває на стадії зародження, нам належить пройти довгий шлях щодо освіти інвесторів. Щоб подолати цей розрив, ми запровадили безліч ініціатив, – сказала Шаран Найр, головний бізнес -директор CoinSwitch Kuber.

«Ми радимо інвесторам провести дослідження, перш ніж інвестувати в будь -яку монету. Це основне правило криптоінвестицій або будь -якого іншого класу активів, – сказав він.

Індійські інвестори можуть отримати повну вигоду від крипто -економіки, лише якщо вони мають достатню фінансову грамотність у всіх аспектах індустрії цифрових токенів та блокчейнів.

‘Вся філософія криптовалюти покладає на людину відповідальність за фінансовий менеджмент’, – сказав Танві Ратна, засновник та генеральний директор, Policy 4.0, дослідницька та консультативна фірма з питань криптовалют та блокчейну.

Ряд давніх інвесторів неодноразово втрачали значні суми грошей, перш ніж вони нарешті почали правильно розпоряджатися ними та отримувати прибутки, сказала вона. ‘Підвищення фінансової грамотності – це не розкіш, а необхідність для будь -якого криптоінвестора’.

Індустрія криптовалют нещодавно стала свідком здорового бичачого ринку після різкого падіння в травні. Крім того, очікується, що швидке впровадження криптовалют установами та постійно зростаюча підтримка її сприятимуть швидшому зростанню галузі.

Останнім часом багато інвесторів вийшли на ринок, прагнучи отримати овернайт -мультибаггерські прибутки, і тільки тоді вони втратили значні частини свого багатства, коли ці монети опустилися. Як кажуть спостерігачі галузі, це схоже на прикордонні азартні ігри, а не на інвестування.

Едул Пател, генеральний директор і співзасновник Mudrex, сказав, що зростання попиту та прийняття криптографій вимагатиме значної грамотності та освіти серед братства інвесторів, особливо серед довірливих.

Галузеві експерти кажуть, що поінформований інвестор має перевагу у виборі правильного виду криптопроекту. «Останнім часом ми спостерігаємо шалений ріст кількості зареєстрованих у менших містах. Ряд цих нових роздрібних інвесторів майже не мають уявлення про те, як працюють криптовалюти. Це серйозна причина для занепокоєння ‘, – сказала Патель.

Наразі існує понад 11 000 токенів криптовалюти. Багато з них врешті -решт померли б, і люди, які вклали в них гроші, втратили б усі свої інвестиційні гроші.

Спостерігачі галузі кажуть, що найкращий спосіб убезпечити себе від такого знищення багатства – це здобуття знань та розвиток розуміння щодо екосистеми криптовалют.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *