Інфраструктура столиці потребує стратегії розвитку, системного аналізу, сучасних цифрових технологій та інвестицій

Читати новину: Російською

Інфраструктура Києва та інших великих міст нашої країни потребує кардинальних і системних змін, які передбачають стратегічне планування мінімум на 20 років. Враховуючи стан міського господарства, сучасні світові тенденції розвитку міст і загрози на зразок пандемії Covid-19, без системного аналізу і залучення фахівців керування мегаполісами просто неможливе. Про це свідчить досвід багатьох розвинутих країн світу.

Україна має відповідний науковий потенціал і базу знань для розробки й, головне, практичної реалізації такої стратегії у вигляді сучасних програмних продуктів та технологічних комплексів. Саме про це йшлося на зустрічі Голови Політичної партії «Сила і Честь», кандидата в мери Києва Ігоря Смешка з науковцями в Інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова Національної Академії наук України, передає кореспондент Абзацу.

Кандидат на посаду міського голови Києва Ігор Смешко разом з учасниками зустрічі. Фото: пресслужба Політичної партії “Сила і Честь

«Діджиталізація» у місті повинна бути сучасною, зручною, кібербезпечною та інваріантною до присутніх на ринку програмних платформ, а також має функціонувати у вигляді «мобільних додатків» із залученням смарттехнологій.

Читайте також: Воля до боротьби як визначальний чинник зовнішньої політики

Ігор Смешко вважає, що досвід науковців у сфері системного аналізу і кібернетики вкрай необхідний для розвитку столиці. Разом з тим лідер «Сили і Честі» наголосив, що співпраця нової міської влади із науковцями має базуватися на сучасній якості, оперативності, надійності та безпеці програмно-технологічних рішень, а також передбачати швидке серійне впровадження розробок.

«Саме у напрямку практичного застосування наукових напрацювань і технологій ми «буксуємо». Новою міською владою повинні проводитися не тільки чесні відкриті конкурси на усі пропозиції від «софтверних» компаній, а й оцінка використання коштів київської громади. Час йде дуже швидко, а зараз – миттєво», – підкреслив лідер Політичної партії «Сила і Честь».

Під час спілкування із науковцями Ігор Смешко звернув особливу увагу на необхідності інвестицій у науку та сучасні технології.

One thought on “Інфраструктура столиці потребує стратегії розвитку, системного аналізу, сучасних цифрових технологій та інвестицій

  • 20.10.2020 - 07:30 о 07:30
    Permalink

    Дуже чітко сказав Смешко і головне – контроль за використанням коштів і прохора, а не мафіозна участь IT-компаній у конкурсах.

Коментарі закриті.