Інтернет-MMO Warhammer, давно мертвий, щойно отримав новий вміст завдяки шанувальникам

Приватний сервер Warhammer Online, Return of Reckoning, бачив, як віддані шанувальники приносять MMO з могили в неофіційній якості, а команда за проєктом виходить за рамки простого надання шанувальникам місця для гри.

Випущений у 2008 році, опублікований EA Warhammer Online: Age of Reckoning був оголошений справжнім вбивцею World of Warcraft. Очевидно, цього не сталося. Гра не змогла знайти достатньо велику аудиторію, і сервери були вимкнені в автономному режимі ще в 2013 році. Але, як помітив Eurogamer, це не завадило відданим шанувальникам вдихнути нове життя у давно мертву MMO, навіть зайти так далеко, щоб виправити помилки. у незавершеному контенті, який ніколи офіційно не випускався.

Коли Warhammer Online вперше вийшов, він включав дві готові столиці – Альтдорф та Неминуче місто. Але два додаткових столиці, карликове місто Караз-А-Карак та будинок Зеленої шкіри з караківських восьми вершин, були представлені в бета-версії гри, перш ніж були видалені до запуску повної гри.

Команда, яка стоїть за «Поверненням розрахунків», тепер знову запровадила ці дві пропалі столиці на приватний сервер, щоб гравці могли насолоджуватися ними. Новий трейлер відродженого контенту каже, що цей подвиг став можливим лише завдяки волонтерам, які присвятили тисячі годин, щоб закінчити те, що колишній розробник Mythic Entertainment розпочав усі ці роки тому.

Незважаючи на те, що Warhammer Online може бути технічно мертвим, Повернення розрахунків, схоже, процвітає. На сервері часто проводяться події в ігровій спільноті, і навіть нещодавно відбулася дискусія з колишніми розробниками Mythic Entertainment в рамках нещодавнього 13-річчя Warhammer Online.

Хоча Warhammer Online може і не бути, ігор на тему Warhammer зараз не бракує. Total War: Warhammer III нещодавно побачив затримку на 2022 рік, але розробник Creative Assembly каже, що випуск гри буде лише початком, планується кілька років вмісту та підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *