Ключові особливості iOS 15, розібрані за допомогою підказок Повідомлення про програми Попереду події запуску iPhone 13

Подія iPhone 13 запланована на 14 вересня. Перед цим Apple почала дражнити функції iOS 15 за допомогою сповіщень через додаток Tips. Якщо натиснути це сповіщення, користувачі проведуть короткий тур, де будуть висвітлені всі основні функції, які поставляються з iOS 15. Вони включають режим фокусування, живий текст у фотографіях, голосова ізоляція, новий розділ ‘Спільний доступ до вас’ у програмах, групи вкладок Safari, підсумки сповіщень, система -широкий переклад, прогулянки на основі AR на Картах Apple тощо.

Напередодні події 14 вересня програма Tips розсилає сповіщення всім користувачам iPhone з тизером усіх майбутніх функцій на iOS 15. Це сповіщення було вперше помічено MacRumors і, ймовірно, потрапило на всі iPhone, які мають додаток Tips. попередньо встановлений.

У сповіщенні повідомляється: «Подивіться, що буде в ‌iOS 15‌. Дізнайтесь про нові функції, які допоможуть вам залишатися на зв’язку та зосередитися ». Повідомлення дає користувачеві короткий огляд усіх функцій, що надходять із наступним оновленням iOS. Попередній перегляд iOS 15 також був опублікований у розділі ‘Колекції’ програми ‘Поради’. Гаджети 360 могли перевірити самостійно. Він розміщений над аналогічним попереднім переглядом iOS 14, який, можливо, був випущений минулого року.

Майбутня функція ізоляції голосу iOS 15 виключає фоновий шум під час FaceTime і забезпечує, щоб ваш голос прозвучав голосно і чітко. Майбутній розділ ‘Доступ до вас’ у додатках дозволить вам знаходити фотографії, музику, веб -сайти та інший вміст, який надсилають вам інші. Режим фокусування дозволить вам вимкнути сповіщення, які вам не потрібні під час роботи, вправ тощо. Функція напрямку вулиць на основі AR в Картах Apple буде доступна лише в окремих містах.

Якщо ми розглянемо хронологію випуску iOS 14, можна припустити, що iOS 15 може бути випущена через день після події iPhone, тобто 15 вересня. Очікується, що лінійка iPhone 13 буде представлена ​​на заході поряд з Apple Watch Series 7.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *