iPhone 13 очікується на цифровій події Apple 14 вересня

Apple оголосила дату своєї щорічної осінньої події, яка відбудеться в цифровому вигляді 14 вересня. Ця подія є одним з основних елементів технічного календаря, і Apple, як очікується, анонсує iPhone 13 під час цьогорічної процедури.

Події вересня та нові айфони стали синонімами один одного, і цей рік нічим не відрізняється. Чутки вже припускають, що iPhone 13 не буде сильно відхилятися від дизайну iPhone 12, але може мати менші оновлення, які приведуть їх у відповідність із сучасними пристроями Android. Пропозиції щодо дисплея з частотою 120 Гц є сильними, а також змінити дизайн виїмки, щоб зробити його трохи меншим, але при цьому все ще пропонується підтримка FaceID.

Інші чутки вказують на потенціал супутникового зв’язку, який Apple може використовувати для екстрених дзвінків, коли стільникові мережі недоступні. Інші натякають на особливості астрономії, які нещодавно з’явилися на власній лінійці пристроїв Google Pixel, що може боротися із зоряним нічним небом, яке можна побачити в запрошенні на захід.

Поза iPhone, подія також може бути розміщеною для оголошень у решті асортименту Apple. Apple Watch очікує оновлення, а чутки пропонують переробити дизайн, який вирівнює кути та збільшить екран ще на 1 мм в обох розмірах. Це, однак, може повністю пропустити серіал, повідомляється, що затримки виробництва можуть затримати випуск. Apple також має представити 14-дюймові та 16-дюймові MacBook із власними чіпами Apple Silicon M1, оскільки єдиними ноутбуками, які їх використовують зараз, є менші MacBook Air та 13-дюймові MacBook Pro.

Окрім новин про новий продукт, Apple все ще бореться з Epic Games в суді через роялті App Store, серед іншого. Нещодавно у Південній Кореї уряд ухвалив, що Apple та Google більше не можуть змушувати розробників додатків використовувати свої внутрішні платіжні системи, що потенційно відкриє двері для аналогічного законодавства в інших регіонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *