iPhone 13, iPhone 13 Pro: Найкращі нові причини купити iPhone 12?

iPhone 13 та iPhone 13 Pro були запущені на події Apple Streaming у вівторок, як і передбачалося, подейкували та просочилися майже рік. Нові моделі iPhone мають більш вузькі вирізи, налаштовані камери і… не дуже багато іншого. Apple провела свій типовий захід у стилі лекцій, який хоч і був віртуальним за необхідністю, але не був недоліком чудових похвал та похвал за кожну дрібницю. Але хоча розрив між Pro та звичайними моделями скоротився, справа в тому, що хвилюватись було не так вже й багато.

Нові айфони точно такої ж форми та розмірів, що і їхні попередники, серії iPhone 12 та 12 Pro, що дають або приймають кілька міліметрів. Вони бувають різних кольорів, звичайно. На передній частині у нас трохи вужчі (але вищі) насічки, і я не думаю, що це суттєве поліпшення. Я хотів би знову побачити свій відсоток рівня заряду акумулятора, якщо це дозволено, але з огляду на те, як швидко світ Android зрозумів, що надрізи не варто копіювати, Apple тут насправді не виступає.

На iPhone 13 та iPhone 13 mini все ще є лише дві задні камери, і тепер вони мають незручну діагональну композицію-рідкісний приклад того, що Apple йде з чимось таким антимінімалістичним. Непрофесійні моделі не мають спеціальної оптичної телефотокамери, і вони також не можуть використовувати свої ширококутні камери для зйомки макросів, на що навіть телефони Android зі знижкою здатні деякий час.

Режим «Кіно» та «Стилі фотографії» – це дві великі нові функції камери, і це не виглядає так, ніби вони надходять на старі iPhone з майбутніми версіями iOS. Обидва вони є великою доданою вартістю для тих, хто дійсно цікавиться мистецтвом фотографії чи кінематографії, але вони не для ситуацій, коли ви просто виймаєте телефон, щоб швидко зробити знімок того, що відбувається навколо вас, або навіть для фотографії та відео, які ви б регулярно робили з людьми, місцями та подіями. Це такі моменти, коли ви можете ретельно продумати, як обрамляти об’єкт, який вираз знімати і який нюанс ви, як фотограф, хочете внести у свою роботу.

Чи буде це цікаво для любителів і обмежених у фінансовому плані режисерів? Звичайно. Чи звичайна людина хоче так багато думати про повсякденні фотографії? Навряд чи.

Звичайно, поліпшення якості камер покоління – це завжди добре, особливо коли ви купуєте нові пристрої за такими ж цінами, як і моделі, що виходять. Продуктивність в умовах слабкого освітлення має бути хорошою, а стабілізація зсуву датчика мало вплине на будь-які ситуації.

На щастя, в кожній парі iPhone немає істотних функціональних відмінностей камер – iPhone 13 та iPhone 13 mini мають однакові характеристики, як і iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Професіонали не просто мають додаткову телекамеру; їхні широкі та надширокі камери не такі, як у моделей не-Pro. Огляди покажуть, наскільки великою буде різниця в реальному використанні. Однак, хоча вам більше не потрібен найбільший і найкращий iPhone, щоб отримувати топові функції, зауважте, що запис відео у ProRes обмежений 1080p, а не 4K у варіантах зберігання 128 ГБ-ймовірно, через швидкість читання та запису флеш-пам’яті -тож вам доведеться витратити трохи більше, ніж ціна початкового рівня, щоб отримати всі найкращі можливості.

iphone 13pro cameras apple iphone

Покращене апаратне та програмне забезпечення камер є головною визначною пам’яткою iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max

Коли йдеться про вихідну потужність, в той час як новий A15 Bionic SoC лежить в основі всіх чотирьох нових iPhone, дві моделі Pro отримають одне додаткове ядро ​​графічного процесора. Так само, як і у багатьох останніх Mac на базі процесора Apple M1 SoC, потужність графічного процесора використовується для розрізнення цінових рівнів. Це має мати певний вплив на продуктивність кодування ігор, а також на кодування відео. Apple не вдається до деталей щодо частот SoC або теплових характеристик, лише повідомляючи нам, що є два високопродуктивних ядра та чотири енергоефективних. Примітно, що цей основний доповідь також був легким у порівнянні продуктивності – за винятком того, що Apple вважає себе на кілька поколінь випереджаючим конкурентів, що насправді говорить нам про те, що торішні продукти все ще чудові.

Що ще пропонують нові iPhone? Термін служби акумулятора збільшується до двох з половиною годин, що чудово. Якщо вам потрібна частота оновлення 120 Гц, вам доведеться скористатися однією з моделей Pro, оскільки це незрозуміло диференціюючий фактор між сім’ями. Передня частина керамічного щита, клас захисту IP68 та сумісність аксесуарів MagSafe, здається, були змінені з минулого року без змін.

Звісно, ​​є iOS, екосистема iCloud, легка інтеграція з Apple Watch, Mac та AirPods, а також звичні звернення Apple до безпеки та конфіденційності. Є обіцянка оновлення програмного забезпечення на кілька років; задовго до того, що будь -який виробник телефонів Android досі міг зробити. Усі чотири телефони будуть побудовані чудово, з високоякісними матеріалами та обробкою. Дисплеї iPhone завжди виглядають чудово, динаміки в порядку, і нема чого скаржитися на якість дзвінків.

iphone 13 cinematic apple iphone

Хоч все це, в iPhone завжди знайдуться покупці. Важко оскаржити апеляцію. В Індії навіть старі моделі користуються великим попитом через принаду бренду. Оскільки Apple, включаючи Індію, належить до першої хвилі країн, цей запуск якраз підходить для цьогорічного сезону фестивальних покупок та великих подій з продажу електронної комерції. Є лише таке питання, яке вам слід розглянути, перш ніж купувати: чи нарешті моделі iPhone 13 переступили межу зменшення переваг поколінь? Незабаром ми отримаємо відповідь на це питання, як тільки проведемо детальний огляд цих нових iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *