Набір подій для iPhone 13 на 14 вересня: як дивитися, чого чекати

Подія на запуск iPhone 13 відбудеться Apple 14 вересня. Запрошення на віртуальну подію ‘California Streaming’ було надіслано засобам масової інформації, і кілька витоків дають нам уявлення про те, які пристрої можна запустити. Очікується, що лінійка iPhone 13 буде анонсована на заході разом із розумними годинниками Apple Watch Series 7. Навіть AirPods третього покоління, ймовірно, будуть представлені у вівторок. Лінійка iPhone 13, ймовірно, включатиме чотири моделі – iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max.

Подія iPhone 13: як дивитися пряму трансляцію

Подія Apple Streaming у Каліфорнії відбудеться 14 вересня о 10:00 за тихоокеанським стандартним часом або о 22:30 за східним стандартним часом. Зацікавлені глядачі можуть просто перейти на сторінку події Apple, щоб переглянути подію. Він також транслюватиметься на офіційному каналі YouTube від Apple, і користувачі можуть заздалегідь встановити нагадування, щоб отримувати сповіщення, коли трансляція вийде в ефір. Користувачі Apple TV можуть переглянути лекцію за допомогою програми. Після завершення події її можна будь-коли переглянути у програмі Apple Podcast. Крім того, глядачі можуть навіть налаштувати пряму трансляцію події запуску iPhone 13 нижче:

Характеристики, характеристики iPhone 13 серії (очікується)

Чутки припускають, що лінійка iPhone 13 може мати менші вирізи, ніж версії минулого року, і мати більші датчики камери для поглинання більше світла. У новій лінійці iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max також мають кращі над ширококутні камери.

Повідомляється, що звичайні iPhone 13 та iPhone 13 mini будуть доступні у варіантах зберігання 64 та 128 ГБ. На відміну від цього, очікується, що iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max вийдуть у версіях для зберігання 128 ГБ, 256 ГБ та 512 ГБ. Млин також припускає, що цього року може бути модель пам’яті об’ємом 1 ТБ для iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max.

Що стосується колірних варіантів, iPhone 13 та iPhone 13 mini мають чорний, синій, рожевий, фіолетовий, (ПРОДУКТ) ЧЕРВОНИЙ та білий кольори. З іншого боку, очікується, що iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max вийдуть у чорному, бронзовому, золотому та срібному кольорах.

Очікується, що весь модельний ряд iPhone 13 побачить загальне збільшення ваги та товщини. Повідомляється, що iPhone 13 Pro Max побачить на 18–20 відсотків більшу батарею порівняно з моделлю минулого року. Моделі Pro можуть пропонувати частоту оновлення 120 Гц, але повідомляється, що вона зменшується на 60 Гц у режимі низької потужності.

Джерела свідчать про те, що iPhone 13 може поставлятися з функцією портретного кінематографічного відео, що використовує систему електронної стабілізації зображення (EIS), відому як ‘Деформація’. Це дозволить користувачам розмивати фон під час запису відео. Кажуть, що система камери оптичної стабілізації зображення (OIS) переходить у менш агресивний і більш «плавний» режим роботи. Очікується, що функція нічного режиму буде оновлена, щоб розпізнавати, коли зірки на сцені, і внутрішньо налаштувати себе відповідно. Це робиться за допомогою нового алгоритму, який аналізує структури, повторно загострює та коригує тіні на знімках у нічний час.

Повідомляється, що однією з головних функцій є функція супутника. Як повідомляється, він дозволить користувачам передавати короткі екстрені тексти та надсилати сигнали лиха SOS для криз, таких як авіакатастрофи або потопаючі кораблі, у віддалених районах. Це може працювати лише в районах, де немає стільникового покриття, і лише на окремих ринках. Очікується, що iPhone 13 не отримає цю функцію негайно, і функціонал, ймовірно, запрацює наступного року. Хоча апаратна підтримка буде вбудована в лінійку iPhone 13, ця функція не буде впроваджена протягом кількох місяців. Ця функція не дозволить користувачам використовувати iPhone 13 як супутниковий телефон і не матиме можливості здійснювати дзвінки в будь-якій точці світу без покриття стільникового зв’язку.

Хоча ранній звіт припускав, що iPhone 13 може коштувати дорожче, щоб пом’якшити зростання вартості виробництва чіпів, останній звіт спростовує ці твердження і говорить, що ціна на цей діапазон не побачить. Кажуть, що над технологією Face ID також працювали. Повідомляється, що він також запрацює з масками та туманними окулярами. Також повідомляється, що Apple інтегрує дисплей Always On, схожий на Apple Watch, і додасть підтримку Wi-Fi 6E.

Характеристики, характеристики Apple Watch Series 7 (очікується)

Окрім серії iPhone 13, очікується, що Apple представить Apple Watch Series 7 на своєму події в Каліфорнії. Очікується, що нова модель Apple Watch буде відповідати мові дизайну iPhone та iPad, з плоским екраном, який може бути трохи більшим за розміри порівняно з тогорічний Apple Watch Series 6. Apple Watch Series 7, ймовірно, також побачать покращення терміну служби акумулятора у порівнянні з оригіналом Apple Watch. Нещодавно Гурман заявив, що в цьому році ‘носитимуться не питання поліпшення здоров’я – швидше, у центрі уваги буде новий дизайн з більш плоскими краями, новий дисплей та новий чіп’.

Технічні характеристики, функції (очікується) AirPods 3

Навушники, що надходять до третього покоління AirPods, також можуть бути представлені на заході Apple. Технічний гігант може назвати це AirPods 3, і вони можуть поставитися з AirPods Pro-подібним дизайном. AirPods наступного покоління також можуть включати в стандартну комплектацію бездротову зарядку. Зарядний кейс має на 20 відсотків більший акумулятор у порівнянні з другим поколінням. Швидше за все, батареї мають той самий розмір, що й у AirPods Pro. Що стосується якості звуку, то він може запропонувати помітно кращі баси та низькі частоти.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *