Супутникова функція iPhone 13 для запуску на окремих ринках, Apple Watch Series 7 для спортивного збільшення дисплея: звіти

Імовірно, серія iPhone 13 вийде десь цього місяця, і остання інформація від Марка Гурмана з Bloomberg пропонує деталі про те, що може ввести щорічна подія запуску Apple восени. Івент, ймовірно, принесе лінійку iPhone 13 та Apple Watch Series 7. Хоча звіти вказують на затримки у виробництві розумних годинників, Гурман каже, що носії все ще будуть оголошені на заході. Повідомляється, що наявність у деяких моделях обмежена або затримується. Гурман також каже, що передбачувана функція супутника iPhone 13 буде доступна лише на окремих ринках.

Останній інформаційний бюлетень Powerman від Gurman натякає, що новий iPhone 13, як повідомляється, отримає очікувану функцію супутника. Звіт також передбачає, що iPhone 13 може не отримати цю функцію відразу, і функціонал, ймовірно, запрацює наступного року. Хоча апаратна підтримка буде вбудована в лінійку iPhone 13, ця функція не буде впроваджена протягом кількох місяців. Гурман уточнює, що ця функція не дозволить користувачам використовувати iPhone 13 як супутниковий телефон і мати можливість здійснювати дзвінки в будь -якій точці світу без покриття стільникового зв’язку.

Він додає: «Це не відбувається зараз, наступного року або в найближчий час. Запуск такої функції вимагатиме обладнання, не готового до прайм -тайму, коштуватиме дорого і може викликати бунт з боку операторів зв’язку, на які покладається Apple ‘. Нова супутникова функція, як повідомляється, дозволить користувачам передавати короткі тексти надзвичайних ситуацій та надсилати сигнали тривоги SOS під час криз, таких як авіакатастрофи або потопаючі кораблі, у віддалених районах. У інформаційному бюлетені йдеться, що функція екстреної допомоги буде працювати лише в районах, де немає покриття стільникової мережі, і лише на окремих ринках.

Також у мережі з’явився витік відео з силіконовими чохлами MagSafe “iPhone 13 Pro Max”. Спочатку він був опублікований акаунтом Twitter @PinkDon1, але пізніше був видалений. Однак відео з’явилося в інших облікових записах і було помічене MacRumors. Підтримка MagSafe була представлена ​​в лінійці iPhone 12, і вона, схоже, поступово зменшиться до лінійки iPhone 13 з новими корпусами, сумісними з цією технологією.

Що стосується Apple Watch Series 7, Гурман каже, що в цьому році «носитимуться не питання поліпшення стану здоров’я – швидше, у центрі уваги буде новий дизайн з більш плоскими краями, новий дисплей та новий чіп». Очікується, що лінійка розумних годинників буде представлена ​​в моделях 41 мм і 45 мм, дисплей буде приблизно 1,9-дюймовим-на 20-30 відсотків більшим екраном, ніж у попередника. В окремому звіті Bloomberg Гурман додає, що більша модель матиме роздільну здатність 396×484 пікселів, тобто приблизно на 16 відсотків більше пікселів. Повідомляється, що менша модель побачить подібний стрибок, але обидва годинники будуть мати більш тонкі рамки навколо екранів.

Також повідомляється, що Apple працює над новими циферблатами для Apple Watch Series 7. Нові циферблати включають Modular Max, Continuum, циферблати світового часу під назвою Atlas і World Timer, а також нові циферблати для годинників Apple від Hermes та Nike. Повідомляється, що Apple Watch Series 7 буде анонсовано під час вересневої події, ‘, але через затримки у виробництві буде змішана кількість моделей, які надходять із запізненням або в невеликій кількості’.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *