Італія мінімально обіграла Нідерланди

З відкритих джерел

Збірні Голландії та Італії зіграли в Амстердамі матч другого туру Ліги націй УЄФА.

Нідерланди
: Сіллессен, Хатебур (Думфріс, 70), Велтман, ван Дейк, Аке (Люк де Йонг, 82), Френкі де Йонг, де Рон, ван де Бек (Бергвейн, 58), Вейналдум, Промес, Депай.
Італія: Доннарумма, Д’амброзіо, Бонуччі, К’єлліні, Спінаццола, Жоржиньо, Локателлі (Крістанте, 82), Барелла, Дзаньоло (Кін, 42), Інсіньє, Іммобіле.

Стенограма матчу:

Фінальний свисток!

90 хв. Замість Інсіньє вийде К’єза.

82 хв. Локателлі замінений на Крістанте.

70 хв. Думфріс вийшов на заміну Хатебуру

69 хв. Велтман грубо зіграв проти Спінаццоли-жовта картка.

58 хв. Бергвейн вийшов замість ван де Бека.

53 хв. Сіллессен потягнув чудовий кручений удар Інсіньє з півкола!

Перерва

45 + 1 хв. ГОЛ! БАРЕЛЛА! Іммобіле подав у штрафну і Барелла головою пробив Сілессена!

42 хв. Замість травмованого Дзаньоло вийшов Кін.

32 хв. Вейналдум пробив з центру штрафного майданчика, але м’яч полетів прямо в Доннаруму.

23 хв. Д’амброзіо грубо зіграв проти Промеса-жовта картка.

17 хв. Спінаццола виконав подачу з лівого флангу, але Дзаньоло пробив у падінні головою вище воріт.

11 хв. Депай пробив через штрафний, але м’яч пролетів над воротами.

5 хв. Італія високо пресингує. Голландці поки намагаються тримати м’яч в центрі і на своїй половині поля.

Добрий вечір, друзі. Починаємо!

У першому турі Нідерланди мінімально обіграли польську збірну. Єдиний гол у матчі забив Бергвейн. Збірна Італії в цей же час приймала Боснію і Герцеговину. На початку другого тайму Едін Джеко рахунок відкрив, але вже через 10 хвилин рахунок вирівнявся після удару сенсі.

Ця гра може стати останньою для Дуайта Лодевегеса в ролі в. о. головного тренера – він тимчасово підміняє Кумана. Зараз в крісло менеджера збірної активно “сватають” Хенка тен Кате. Так що збірна Голландії ще буде перебудовуватися. У матчах Ліги Націй це робити куди спокійніше.

Тренер збірної Нідерландів Дуайт Лодевегес:

“Ми непогано зіграли з Польщею. Але вони віддають перевагу оборонному футболу. Було непросто. З Італією повинен бути дуже цікавий матч, оскільки їх стиль близький до нашого”.

Особисті зустрічі:

10 разів грали між собою Голландія та Італія. У кожної з команд по 3 перемоги, але голландці забили більше (11:9). Останній раз грали в 2018 році, матч завершився внічию 1:1.

Прогноз 112.ua: 1:1