Кабмін планує повний локдаун на два тижні, – мер Івано-Франківська

Локдаун буде в песимістичному варіанті до 10-15 грудня, в оптимістичному варіанті – до 20-25 грудня

Руслан Марцінків
Івано-Франківська Свобода Facebook

Карантин вихідного дня був певною підготовкою для більш жорстких заходів, тому найближчим часом Кабмін може ввести повний локдаун. Такі заходи триватимуть кілька тижнів, стверджує мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці в Facebook

“Позиція уряду незмінна-карантин вихідного дня буде”, – заявив глава міста.

Мер Франківська підкреслив, що такий крок призведе до катастрофи для економіки, особливо сильно локдаун вдарить по малому і середньому бізнесу. Також він повідомив, що з прем’єром мерам вдалося домовитися щотижня зустрічатися і обговорювати питання карантину. Зокрема, Шмигаль попросив пропозиції щодо повного локдану.

“Озвучувалися цифри, що цей локдаун буде в песимістичному варіанті до 10-15 грудня, в оптимістичному варіанті – до 20-25 грудня буде на кілька тижнів локдаун. Це обговорюється”, – розповів Руслан Марцінків. 

Новини за темою: В Україні 15% населення не знає, що в країні запровадили карантин вихідного дня, – опитування

За його словами, якщо буде введений локдаун, це буде катастрофою для економіки, особливо для малого і середнього бізнесу. Голова Івано-Франківська додав, що з прем’єром мерам вдалося домовитися про щотижневі зустрічі та обговорення питань карантину. Зокрема, Шмигаль попросив пропозиції щодо повного локдауну. 

Карантин вихідного дня в Україні почав діяти 14 Листопада і триватиме до 30 Листопада. Під час дії карантину заборонена робота торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, театрів, а також проведення масових заходів. Натомість дозволяється робота лише об’єктів критичної інфраструктури, зокрема продуктових магазинів, аптек та транспорту.

Джерело