Як змінилася графіка гри Cyberpunk 2077 з 2018 року

Одна з найбільш очікуваних в жанрі рольового бойовика мультиплатформових ігор Cyberpunk 2077 наближається до свого дебюту, запланованого на 19 листопада. У процесі підготовки до виходу гри на ринок компанія CD Projekt продемонструвала, що розробники використовують для майбутнього бестселера самі передові графічні технології, що з’являються в ігровій індустрії.Демонстраційний ролик, представлений на шоу Night City Ware, протягом 20 хвилин вводить користувач у світ Cyberpunk 2077 і дозволяє оцінити графічні можливості гри. Примітно, що деякі частини останнього геймплейного відео вийшов в кінці червня 2020 року можна порівняти з аналогічними сценами з презентаційного ролика Cyberpunk 2077 представленого на заходах виставки E3 2018 року.

Геймери, переглянувши порівняльне відео на каналі Cycu1, змогли оцінити, наскільки гігантські зміни у графіку відбулися за неповні два роки. Дія деяких сцен, представлених в демонстраційному епізоді, відбувалося в нічному місті, що дозволило ще більше розкрити поліпшення для освітлення окремих об’єктів.

Розробники з CD Projekt (Польща) представили нові відомості про гру Cyberpunk 2077. Стало відомо, що функція Braindance дозволять гравцеві встановлювати взаємозв’язок зі спогадами інших персонажів. У грі буде використана технологія трасування променів і згладжування NVIDIA DLCSS 2.0, що дозволить максимально наблизити графіку гри до формату кінофільму.

Офіційний вихід гри Cyberpunk 2077 для платформ ПК, PlayStation 4 і Xbox One намічений на 19 листопада, а вже у 2021 році вийдуть версії для Stadia, PS5 і Xbox Series X. Володарі гри на PS4 автоматично отримають можливість грати в Cyberpunk 2077 на новій платформі PS5. Наскільки популярним стане проєкт від компанії CD Projekt, полюбилася геймерам з ігор серії «Відьмак», стане відомо вже у найближчі пів року, після майже 8 років роботи над Cyberpunk 2077.