Карантин в Україні продовжено ще на два тижні

Читати новину: Російською

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні у понеділок, 4 квітня, прийняв рішення про продовження карантину через пандемію коронавірусу до 22 травня, повідомляє Абзац.

“Карантин буде продовжений зараз до 22 травня. Далі ми будем дивитись, як буде поводити себе пандемія у світі і як буде відбуватись коливання кривої захворюваності у нас в Україні”, – заявив на початку засідання прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він пояснив, що Україна не може повністю зняти обмеження через те, що “Всесвітня організація охорони здоров’я продовжила дію глобального режиму надзвичайної ситуації”.

Голова Уряду також зауважив, що “відносно непогана ситуація з епідемією” в Україні є результатом своєчасного карантину й “дисциплінованості українців, які ці обмеження слухняно виконують”.

Орім цього Шмигаль заявив, що Україна має правильно завершувати процес скасування карантину, аби не нівелювати зусилля двох останніх місяців. Водночас Уряд дозволив роботу літніх майданчиків кафе й ресторанів, будуть відкриті парки та зони відпочинку, салони краси та перукарні.

Зауважимо, що до цього дня українці сподівалися на завершення карантину 11 травня. Станом на 9:00 4 травня в Україні 12331 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 303 летальні, 1619 пацієнтів одужало.