Катер-дрон Xiaomi PowerDolphin для підводної зйомки в 4К

Любителі літнього активного відпочинку отримали черговий гаджет від інженерів всюдисущої Xiaomi, тепер відправилися під воду. Китайська компанія виводить на AliExpress унікальний бездротовий безпілотний апарат PowerDolphin для підводної зйомки у форматі 4К.

Новий пристрій компанії Xiaomi надає можливість, як для підводного, так і для надводної зйомки за допомогою поворотної камери з кутами розвороту 220 градусів. Виконаний у формфакторі катери безпілотний апарат має захист від води класу IPX8, що дозволяє перебувати в підводному положенні до півгодини. В нерухомій воді швидкість руху Xiaomi PowerDolphin становить 4,5 метра в секунду.

Технічні можливості камери дозволяють знімати відео у форматі 4K (3840×2160) зі швидкістю 30 кадрів в секунду у форматі 1080p (1920×1080) зі швидкістю 60 кадрів в секунду і 720p (1280×720), зі швидкістю 120 або 240 кадрів в секунду. При фотографії можна отримати знімок з максимальною роздільною здатністю 4000×3000.

Зберігання знятих фотографій і відеороликів здійснюється на карті пам’яті microSD, а також може транслюватися на смартфон або планшет при використанні спеціального додатка.

Управління плаваючим безпілотним апаратом PowerDolphi здійснюється з використанням дистанційного пульта, автономність якого становить 2 години. При цьому час автономного плавання дрона також становить 2 години, а для повної зарядки акумулятора потрібно 2,5 години. Для любителів рибної ловлі реалізована функція «доставки» підживлення для риби в спеціальному контейнері.

Вартість пристрою PowerDolphin досить висока і становить на AliExpress 1277 доларів.