Керівництво Microsoft знову натякає на швидкий вихід складного смартфона Surface Duo

Microsoft представила смартфон Surface Duo з двома екранами на базі Android в жовтні минулого року. Керівники Microsoft протягом деякого часу користуються Surface Duo особисто, і тепер Панос Панай (Panos Panay), який очолював команду розробників пристроїв сімейства Surface, опублікував в Instagram фотографію до Дня батька, на якій зайвий раз зображений Surface Duo:

Вперто ходять чутки, що пристрій буде випущено в найближчі кілька тижнів. Мабуть, в рамках підготовки громадської думки та використовується така ненав’язлива реклама. До речі, це далеко не перший випадок «випадкових» фото Surface Duo. Наприклад, у квітні Бред Андерсон (Brad Anderson) опублікував аналогічний знімок у Твіттері, в якому показав, як він використовує Surface Duo, щоб підготуватися до трансляції під час самоізоляції:

У тому ж місяці пан Панай опублікував фотографію, зроблену за допомогою Surface Duo, написавши: «Ділюся особливим моментом, відображеним на мій Surface Duo. Поки я працюю вдома, Костас навчається вдома. Сьогодні ми ділимо мій офіс — він готується до своєї середині семестру на комп’ютері. Для нього здорово мати такі інструменти, як і Surface Windows, які допомагають йому вчитися в цей час»:

У січні смартфон Surface Duo зачарував Брайана Соцці (Brian Sozzi), головного редактора Yahoo Finance, який назвав пристрій біса симпатичним, побачивши його в руках виконавчого директора Microsoft Сатья Наделла (Satya Nadella). А в лютому апарат був помічений у ванкуверській електричці.

Специфікації пристрою нещодавно просочилися в Мережу, і вони включають Snapdragon 855, 6 Гбайт ОЗУ, 64/256-Гбайт накопичувач, 11-Мп камеру, два 5,6-дюймові екрани AMOLED з роздільною здатністю 1800 × 1350 точок, сканер відбитків пальців, батарею на 3460 мА·ч. Surface Duo буде використовувати Android 10 з оболонкою Microsoft Launcher.