Кернес погано себе почуває і може не повернутися до виборів, – Кучер

Читати новину: Російською

Міський голова Харкова Геннадій Кернес, у якого діагностовано коронавірус, почувається досить погано і може не повернутися до закінчення перевиборчої кампанії. Про це заявив очільник Харківської ОДА Олексій Кучер, інформує Абзац.

Наразі Кернес проходить лікування у клініці “Шаріте” (Берлін). Втім, як стверджує Кучер, попри лікування у Німеччині Кернес досі почувається недобре.

“За моїми даними, погано (Кернес почувається, – прим. Абзацу). Але коректніше буде все-таки не коментувати цю ситуацію”, – сказав він у коментарі виданню “Гордон”.

За словами голови ОДА, Кернес до останнього намагався не звертати увагу на проблему COVID-19 в Харкові. “Навіть зараз є ті, хто відмовляється бачити та чути про пандемію. Однак лікарні перевантажені”, – зазначає Кучер.

Він також звернувся до Кернеса, зазначивши, що бажає йому насамперед здоров’я. Водночас він висловив впевненість, що до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня, той до України точно не повернеться.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що на фоні зараження коронавірусом міський голова Харкова Геннадій Кернес отримав інсульт і втратив можливість говорити.