Ключові характеристики й дату анонсу доступного Realme C11

Компанія Realme, складова серйозну конкуренцію смартфонам Xiaomi і Redmi, готується представити новий доступний смартфон початкового рівня Realme C11. Згідно з офіційним тизером, девайс першим у світі отримає неанонсований чипсет MediaTek Helio G35 і нетиповий для ранніх пристроїв компанії дизайн модуля основних камер.

Пристрій вже пройшло сертифікацію в таїландської NBTC та індійської BIS під номером моделі RMX2185, а відомий шукач витоків Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) поділився переліком технічних характеристик Realme C11. Так, згідно з його даними, смартфон отримає 6,5″ дисплей з капле образним вирізом під фронталку, подвійну 13-Мп камеру з ІІ і технологією Super Nightscape для зйомки при поганому освітленні, конфігурацію пам’яті 2/32 ГБ, батарею на 5000 маг з підтримкою 10-Вт зарядки та потрійний лоток SIM.

Малайзійський підрозділ Realme вже розіслала запрошення журналістам, що включають зображення Realme C11, камера якого прикрита золотими листям. Захід з анонсу новинки пройде 30 червня.

Можливий дизайн Realme C11