10 секретів щастя жінки

Ви перебуваєте тут:

Хтось може не погодитися з нижчевикладеним, хтось обуритися. Але на превеликий подив ці 10 секретів щастя жінки діють, коли є бажання звернути на себе увагу чоловіка або налагодити відносини з уже наявними коханою людиною. Слідувати їм досить просто, якщо тільки трохи змінити свою звичну тактику поведінки.

10 секретів щастя жінки й полягають вони в наступному:

  1. Захоплюйтеся чоловіком, як можна частіше. Достеменно не відомо, чому чоловікам це так необхідно, однак абсолютно всі вони потребують захопленні жінками. Захоплюйтеся навіть його улюбленої італійської сорочкою з коротким рукавом. Хтось скаже, що це їх почуття егоїзму, інші ж дадуть відповідь, що саме так чоловіки заряджаються енергетикою для звершення вчинків. Хай там як, але захоплюйтеся чоловіком, і тоді він буде не просто вдячний вам, але й успішний у своїй справі.
  2. Відкрито демонструйте чоловікові свою привабливість. Будь-якому чоловікові подобається думка про те, що жінка намагається йому сподобатися. Якщо не вірите, запитайте кого завгодно з представників сильної статі, і всі вони скажуть, що більш приваблива для них та жінка, яка приваблива і привертає їхню увагу.
  3. Дізнайтеся, до чого прагне чоловік, і всі свої дії пояснюйте бажанням реалізувати його мету. Чоловік за своєю природою завжди вважає свої цілі й бажання найбільш важливими та значущими. Можна сказати, що саме завдяки такій вірі людство і досягло прогресу. Тому допомагайте своєму чоловікові думати, що всі ваші дії спрямовані на те, щоб реалізувати його мети. Разом з тим, дійсно допомагайте йому їх втілювати.
  4. Забезпечте чоловікові комфорт. Яскравим прикладом того, що будь-який чоловік любить комфорт, є ситуація, коли чоловік повертається до своєї дружини, маючи коханку. На питання «Чому чоловік не кидає дружину?» можна дати просту відповідь: «Тому що вона забезпечує йому той комфорт, в якому він потребує!». Чоловік завжди тягнеться туди, де добре, спокійно і можна відпочити.
  5. Дозволяйте чоловікові додумувати, як зробити те, що ви просите. Сильна стать – ініціатор і генератор ідей. Така їхня природа. Тому не завжди варто видавати готові рішення, попросіть чоловіка про допомогу, нехай він сам вирішить, як вам допомогти та що для цього потрібно.
  6. Відкрито демонструйте чоловікові свою сексуальну готовність. Так, чоловіки думають про секс – і це добре. Інакше б люди перестали розмножуватися тими темпами, які їм притаманні. А для того щоб чоловіка зацікавити, він повинен розуміти, що жінка готова мати з ним сексуальні контакти. Для цього вона повинна бути сексуальна і зовні, і у своєму характері.
  7. Будьте харизматичні й непередбачувані. Створюйте чоловікові деяку загадку у своїй особистості, щоб йому було цікаво з вами.
  8. Якщо мета складна, робіть все поетапно. Чи не квапте і не навантажуйте чоловіка відразу, навіть якщо це щось приємне. Пам’ятайте, що у чоловіка є і свої турботи, про яких він також думає. Тому, щоб він вас почув і зробив те, що ви хочете, дійте поступово, підбиваючи до однієї великої мети.
  9. Постійно удосконалюйтеся. Розвиток необхідно не тільки для жінки, але і для чоловіка. Тому цей секрет застосуємо в будь-якій сфері життя, не тільки в особистому.
  10. Показуйте часткову відсутність прихильності. «Чим менше любиш чоловіка, тим більше ви йому цікаві» – це перефразована фраза про жінок. Але, незважаючи на це, вона також може бути застосована і до чоловіків. Зверніть увагу, як часто кавалери доглядають за дамами, які ними не цікавляться. Станьте і ви трошки недоступні, щоб чоловікам було не нудно вас завойовувати.
Next 14 порад, як закохати в себе
Table of Contents