14 порад, як закохати в себе

Ви перебуваєте тут:

Ми всі хочемо любові, і хочемо, щоб любили нас. Знайти собі другу половинку і закохати в себе особу протилежної статі не складно, головне слідувати простим, але часом так рідко виконуваних радах.

Закоханість – це прекрасне почуття, ви можете цілими днями гуляти по нудному і сірому місту, знайшовши в інтернеті улюблені корейські серіали дивитися безкоштовно їх притулившись один до одного, говорити на будь-які теми, бути героєм і робити вчинки. Але, по початку відносин, так важко зробити перший крок і щоб знайти собі другу половинку і закохати в себе особина протилежної статі. Однак, це так не складно, головне слідувати простим, але часом так рідко виконуваних радам.

Отже, ось 14 порад, як закохати в себе:

 1. Завжди одягайтеся так, немов ви готові до знайомства.
  Так, звичайно, вам не потрібно одягати улюблену сорочку або довго фарбується перед тим, як піти в магазин по хліб, але запитайте себе на секунду: “А мені подобається, як я виглядаю зараз?”. І якщо ваша відповідь: “Так, дуже навіть”, то сміливо йдіть і завоюйте цей хліб і он ту красуню. Якщо немає – зробіть з цим що-небудь!
 2. Будьте позитивними й природними.
  Якщо ви дійсно хочете закохати в себе іншу людину, намагайтеся бути собою, і менше турбуватися через дрібниці. Навіть кішці нецікаво спаровуватися з мертвим котом. Так що – будьте живими, і до вас буде тягнути магнітом.
 3. Встановіть контакт очей.
  Постарайтеся, щоб контакт ваших очей і очей вашої пасії становив, як можна більший проміжок часу. Дивіться на нього або неї, навіть коли він не дивиться на вас. При контакті очей виробляється речовина, схожа за своєю властивістю з гормоном задоволення. Трохи теплоти та привабливої посмішки та БАМ! Серце вашої жертви уражено любов’ю.
 4. Дійте швидко.
  Спочатку встановіть контакт очей з вашою метою і підтримуйте його більше звичайного. Якщо після цього протягом хвилини на вас знову почали дивитися – дійте і підходите під будь-яким приводом, який підійде під ситуацію.
 5. Розберіться в мові жестів.
  Мова жестів – потужна штука, тому, що несе в собі таку інформацію, про яку ваша мета може навіть і не здогадуватися. Наприклад, коли вона думає що ви надмірно нахабні, а саме тіло випромінює імпульси любові. Вивчити мову тіла і застосувати його на практиці не так важко, досить почитати книги Алана Піза і практикувати, практикувати, практикувати.
 6. Відвертість за відвертість.
  Якщо розмова вас і вашої пасії проходить гладко, поділіться з нею невеликим одкровенням про себе. Це створить інтимність в ваших тільки зароджуються відносинах. Тільки не діліться надто великим, інакше вас можуть прийняти за простачка або простачку.
 7. Перше побачення.
  Постарайтеся провести його в такому місці, в якому раніше ваша пасія була. Буде чудово, якщо це буде спільне проведення часу з елементом екстриму (тільки не дуже, адже ви ж не хочете ламати йому / їй ногу?), Благо при страху, як це не дивно звучить, виділяється такий же гормон, як і при контакті очей, тільки в рази сильніше. І він буде асоціюватися з вами, що кине вашу пасію до вас в руки. Якщо немає – у вас завжди є старий перевірений метод під назвою ресторан або кафе. Тільки не шикуйте занадто (інакше вас можуть просто почати використовувати). Вибирайте заклад з такою атмосферою, в якій ви хочете постати перед вашою пасією, тому що це враження вона перенесе для вас.
 8. Чіпайте (рада для чоловіків).
  Чоловіки, не забувайте, що ваші руки не для нудьги. Ні, ви не повинні тягати бетонні блоки на першому побаченні, але легко торкайтеся вашої пасії, настільки, щоб це відчувалося, але не настільки, щоб вас звинуватили в домаганні.
 9. Жінки – роздягайтеся. Чоловіки – одягайтеся.
  Так уже влаштовано еволюцією, що чоловік не дуже то добре запам’ятовує будь-що була одягнена дівчина, і рідко звертає увагу на деталі. Жінки – так, будьте красивими, і якщо ви сподобалися собі (рада 1) – то вперед і з піснею. Чоловіки – так, так вже влаштувала еволюція, що у жінок все навпаки. Відполіруйте свою зовнішність до блиску, тому що погані пізнання в винах Болгарії вам ще спустять з рук, але нечищені черевики – ніколи.
 10. Відображення.
  Це – встановлення відносини довіри між двома людьми за допомогою слів або жестів. Найпростішим способом встановлення рапорту є віддзеркалення. Для цього вам потрібно повторювати рухи вашого співрозмовника. Якщо співрозмовник відкинувся на спинку стільця – зробіть те ж саме, тільки через деякий час. Це створить відчуття схожості. Тільки одне АЛЕ. Робіть це тільки тоді, коли ви впевнені в значенні жесту. Інакше може вийти так, що ви відобразить негативну емоцію або жіноче загравання (що вам буде зовсім не до речі).
 11. Жінки – займіться справою. Чоловіки – слухайте уважно.
  Чоловіки! Так вже вийшло, що жінка любить вухами (так-так!), Тому постарайтеся слухати її і звертати більшу увагу на ті переконання, в яких ви схожі. Тільки не перестарайтеся, інакше ви станете її другом навіки. Жінки. Чоловіки не люблять чесати язиками. Повторю: ЧОЛОВІКИ НЕ ЛЮБЛЯТЬ чесати язиком! Але вони люблять діяти, тому сходіть разом з ним в боулінг або дайте йому показати вам свої новісінькі лижі. А ще краще – катайтеся разом з ним.
 12. Робіть тонкі компліменти.
  Зробити тонкий комплімент легше, ніж здається. Похваліть чи не її красу в цілому, а то, як вона уклала волосся або ще що-небудь в цьому дусі (жінки взагалі не звикли чути щось подібне). Будьте винахідливі.
 13. Зберігайте рівність транзакцій.
  Іншими словами, ви не повинні віддавати більше, ніж отримуєте (ну, хіба що трохи). Це стосується як чоловіків, так і жінок. Жінки – не дзвоніть йому часто, якщо сам він вам не дзвонить. Можна скористатися таким простим правилом: якщо у вас виникло бажання написати смс або зателефонувати, почекайте спочатку два дні, і якщо це бажання не пройде – дійте (якщо він вам вже не подзвонив). Чоловік – не завалюйте її подарунками. Даруйте їй подарунки тільки тоді, коли ВИ САМІ цього хочете, а не тоді, коли хочете викликати у неї потрібну вам реакцію.
 14. Поважайте один одного.
  Тут все просто. Якщо ви дійсно будете поважати відносини один одного (не забувайте, що ВЗАЄМНА повага має мати місце), то у все у вас буде добре, і стріли Амура потраплять в обидві мети.
Previous 10 секретів щастя жінки
Next 5 причин не йти в ЗАГС
Table of Contents