5 причин не йти в ЗАГС

Ви перебуваєте тут:

Стереотипність чоловічої частини населення стверджують, і твердо впевнені що кожна жінка тільки спить і бачить як би узаконити стосунки з іншою половиною. Але час не стоїть на місці й не кожна друга половина так вже поспішає в ЗАГС.

Ось кілька причин не поспішати йти в ЗАГС:

 1. Ви не впізнали все, що потрібно

  Ви перевірили свої почуття і зважилися на оформлення законних відносин. Подумайте, двічі, адже іноді штамп в паспорті діаметрально змінює людину і не обов’язково в кращу сторону. У таких ситуаціях інформацію про відносини в родині повинна бути повною, а то підхопите таке …

 2.  Штамп не дорівнює вірність

  Кожна жінка думає, що поки він не поставив розпис в шлюбному свідоцтві він може піти в будь-який момент. Він піде, якщо вирішить. Зі штампом у паспорті або без. Тому узаконені відносини – це не панацея і вічна і непорушна присяга. Просто майте це на увазі поспішаючи в ЗАГС.

 3. Швидке розчарування

  Вважається, що жінка прагне до шлюбу так задумано природою, але всі ми відчуваємо страх перед такими непорушними обіцянками. Тому, якщо ви поспішаєте в ЗАГС ви повинні бути твердо впевнені у власному виборі. Адже легше все скасувати зараз, ніж жити з розчаруванням про розбиті кораблі шлюбу і розгрібати залишки від цього краху.

 4. Життя після свята

  Гарне свято, аромати квітів, фотографії та довгоочікуваний папір про реєстрацію все – це лише атрибути, а потім ви залишитеся наодинці й в побуті. Красива картинка приховує за собою прозаїку життя. Тому готуючись до урочистостей, знайдіть час і подумайте про життя після свята. Ви впевнені, що зможете ужитися під одним дахом зі своїм обранцем?

 5. Весілля не універсальне розв’язання проблем

  ЗАГС не вирішить ваших проблем, якщо ви дійшли до точки або одружуватися або розлучатися. Він не порятунок і не можливість заповнити паузи, адже коли вся ця суєта залишиться, позаду ви знову залишитеся наодинці. Просто будьте до цього готові. Вичерпується навіть така невичерпна тема, як весілля!

Previous 14 порад, як закохати в себе
Next 5 секретів справжнього кохання
Table of Contents