5 секретів справжнього кохання

Ви перебуваєте тут:

Що таке любов? Які секрети вона зберігає? Як досягти стану любові? Питання про любов розбурхують розуми людей. Нумо розкриймо основи прекрасного почуття і зрозуміємо в чому полягають секрети любові.

Одні хочуть по-справжньому випробувати почуття любові, інші маніпулювати любов’ю іншої людини, треті ж взагалі не прагнуть до якихось почуттів. У будь-якому випадку, питання про кохання розбурхують розуми людей. Слід розкрити основи прекрасного почуття, в чому і полягають секрети любові.

Адже після весільного торжества ви відправляєтеся у весільну подорож на берег моря. Саме в цей момент багато часто відчувають справжнє щастя і цілком занурюються в обійми, як їм здається справжнього кохання.

Любов – це свобода вашого світовідчуття і невимушене відношення з навколишнім світом.

Тільки люблячому людині підвладні його особиста свобода і радість буття. Тут не йдеться про матеріальної незалежності або про забезпеченого життя. Любов – це душевний стан людини, як і свобода і невимушеність. Якщо ви, перебуваючи поруч з іншою людиною, відчуваєте свободу, знаєте, що можете висловлювати будь-які свої почуття, думки та ідеї, тоді ви здатні на справжню любов. Якщо ваш партнер не обмежує вас ні в чому, а ваші відносини зберігають свою гармонію і цілісність, попри те, що ви можете в чомусь відрізнятися один від одного і мати різні думки з якихось питань, тоді вам судилося випробувати любов.

Отже, ось 5 секретів справжнього кохання:

Перший секрет справжнього кохання

Найперше, що потрібно пам’ятати всім чоловікам і жінкам: якщо любов не дає вам свободи, значить це не любов, а щось інше.

Другий секрет справжнього кохання

Другим секретом прекрасного почуття є прийняття протилежностей. Ви – чоловік і жінка, а значить, вже в чомусь різні друг від друга. Якби чоловік був схожий на жінку або жінка була схожа на чоловіка, то вони не привернули б уваги один одного. Лише протилежність іншої людини та відсутність деяких якостей в собі самому дозволяє двом серцям з’єднатися в любові. Але це можливо лише тоді, коли всі відмінності приймаються партнерами й в подальшому розвитку відносин, а не стають приводом для конфліктів.

Так, наприклад, жінка може зруйнувати відносини, якщо спочатку вона буде захоплюватися агресивною поведінкою свого партнера, але потім критикувати його за це, коли він стане її чоловіком. Або чоловік підведе до розриву відносин, якщо спочатку буде радіти прагненням жінки завжди бути прекрасною і яскравою, а потім, після весілля, буде обмежувати її в цьому. Прийміть протилежності один в одному і насолоджуйтеся ними, якщо вони вас радують на початку відносин.

Третій секрет справжнього кохання

Третій секрет любові полягає в тому, що кожна людина заслуговує саме того партнера, якого він уже має. Якщо ви вважаєте, що заслуговуєте багатшого чоловіка або більш пристрасну жінку, то глибокого помиляєтеся. Зустрівши таких людей на своєму шляху, ваші стосунки тривали б не більше двох днів. І все тому, що ви заслуговуєте саме тих, з ким маєте тривалі відносини. Якщо ви не згодні зі своїм становищем в особистому житті, тоді змінитеся самі, щоб стати гідними інших типів партнерів.

Четвертий секрет справжнього кохання

Четвертий секрет справжнього кохання полягає в тому, що ніхто ні для кого не створено. Помилкове уявлення людей про те, що окрема жінка створена для певного чоловіка, засноване лише на те, що даний міф пропагується кінофільмами й любовними романами. Але насправді ні ви, ні ваш партнер, і ніхто інший не створено один для одного. Вам дозволено вибирати собі тих людей, з якими ви хочете бути. Ви можете любити ту людину, яка вам цікавий, що не задаючись питанням: «А чи є саме він (вона) моєю другою половинкою, надісланій Богом?».

П’ятий секрет справжнього кохання

У зв’язку з цим випливає наступний секрет любові, який говорить: відмовтеся від думки, що між вами і вашим коханою людиною має бути у всьому згоду та однакову думку. Поки ви прагнете до єдиної згоди, між вами трапляються сварки й конфлікти. Але як тільки ви розумієте, що ви й ваш партнер є окремими людьми, у кожного може бути своя думка, різне ставлення до проблем і відмінний світогляд, тоді причин для сварок і скандалів стає значно менше. Поки ви прагнете до виховання в іншу людину себе самого, тобто намагаєтеся зробити з партнера свою копію в думках, бажаннях і світогляді, конфліктні ситуації є вашими вірними супутниками. Але з того моменту, коли ви прийміть різницю між собою і своєю коханою людиною, сварки зникнуть, а в серцях кожного з вас відродиться любов.

Ось такі секрети зберігає даний світле почуття. Якщо ви будете їм слідувати, тоді ви впустіть любов в своє життя. Знайте, що свобода є вірним показником того, що ви любите і вас люблять. Якщо ви не можете повністю розкритися поруч з людиною, значить, хтось із вас не відчуває цього глибокого почуття.

Пам’ятайте, для любові потрібна сприятлива обстановка. Вона потребує вдячності й подяки. Любов може цвісти лише в серцях тих людей, Які НЕ вимагають й Нічого НЕ очікують від своїх Коханих.

Previous 5 причин не йти в ЗАГС
Table of Contents