До чого сниться весілля

Ви перебуваєте тут:

Читати новину: Російською

Бачити сни про весілля означає єднання з якимось аспектом самого себе. З’єднання або злиття якостей. Це також може зображати досвід вашого життя, коли ви помічали, що щось стає постійним. Часто символ нових звичок або ситуацій, які стають звичайним явищем у вашому житті. Весілля також може бути каталізатором, який мотивує вас весь час щось робити. Іноді може зображати перетворювальну подію.

З іншого боку, весілля може зображати негативні ситуації або негативні стереотипи мислення, які стають звичайним явищем у вашому житті та посилюються в вашому житті наяву. Злиття негативних ситуацій або небажаних аспектів самого себе. Страх, бажання, ревнощі або почуття провини, які виникають регулярно або здаються постійними.

Бачити уві сні весілля

Може зображати ваші почуття з приводу постійних змін, які відбуваються з кимось іншим. Це може зображати ваші власні зміни. Відчуття злиття двох сторін самого себе.

Бачити уві сні планування весілля

Чи означає підготовку до постійних або серйозних змін.

Бачити уві сні втечу з весілля

Може зображати бажання уникнути постійної ситуації. Сумніваєтеся з приводу взятого на себе зобов’язання або відповідальності.

Бачити уві сні проблеми або сварки на весіллі

Можуть зображати проблеми з цілеспрямованістю, упевненістю або послідовністю. Можливо, у вас виникли сумніви щодо зміни, яке ви обмірковували. З іншого боку, це може зображати ревнощі, яку відчуваєте ви або хтось ще, спостерігаючи, як інші чогось досягають. Не подобається, коли хтось постійно реалізує мету. Це також може вказувати на почуття, що бачити постійні зміни – не найкраща ідея.

Якщо ви виходите заміж в реальному житті, вам сняться весільні катастрофи, оскільки ваше весілля може зображати ваше занепокоєння з приводу того, що ви зганьбилися. Бачити, як колишні або ваш партнер жахливо понівечені, може зображати ваш страх припуститися помилки.

Приклад: жінка мріяла побачити, як її вчитель дизайну виходить заміж за свого духовного вчителя. Наяву вона почала створювати екзотичні прикраси.

Приклад 2: Люди похилого віку на межі смерті часто мріють про весілля. Весілля зображають їх переживання з приводу того, що вони близькі до вічної смерті. Відчуття злиття з потойбічним світом.

Previous До чого сниться вагітність
Next До чого сниться змія
Table of Contents