Гороскоп Овен

Ви перебуваєте тут:

Читати новину: Російською

  • Дати Овна: 21 березня – 19 квітня
  • Символ: Баран
  • Режим + елемент: кардинальний вогонь
  • Пануюча планета: Марс
  • Будинок: Перший
  • Мантра: Я
  • Частина тіла: Голова
  • Кольори: червоний та гірчичний
  • Карти Таро: Імператор

Овен загальні риси

Овен – це перший знака зодіаку, і саме так люди, що народилися під цим знаком, бачать себе: першими. Овен є лідером компанії, першим в черзі, щоб все запрацювало. Питання про те, чи все зроблено, – це зовсім інше питання, тому що Овен воліє починати, а не завершувати. У вас є проєкт, що вимагає початку? Покликати Овна, у що б то не стало лідерство, продемонстроване Овном, є найбільш вражаючим, тому не дивуйтеся, якщо вони зможуть згуртувати війська проти здаються непереборних шансів – у них є такий особистий магнетизм.

Знак Овна теж не ухилиться від нової землі. Народилися під цим знаком зодіаку часто називають піонерами зодіаку, і саме їх безстрашний шлях в невідоме часто перемагає в цей день. Овен – це згусток енергії й динамізму, начебто чарівного джина, провідних людей своєю чарівністю і харизмою. Світанок нового дня – і всі його можливості – чисте блаженство для Овна

Овен символізм і міф

Символом зодіаку Овен є Рам, названий на честь зоряного сузір’я, яким цей знак відповідали астрологи Старого Світу. Астрологічний символ барана сходить до вавилонських часів, коли він був пов’язаний із землеробством і богом пастухів.

У єгипетській астрономії спілкування з Рамом тривало через бога Сонця Амона-Ра, який мав людську форму і голову барана. Амон-Ра керував родючістю і творчістю, життєвими силами, які приводили в рух Весну і відродження. У грецькій міфології Рам врятував Фріксуса і Хелле, чиє золоте руно стало призом в історії Ясона та Аргонавтів. Назва Овен походить від ‘Ареса’, грецького бога війни.

Овен элемент, сезон весна

У західному тропічному зодіаку сезон Овна починається в день весняного рівнодення, представляючи щорічне відродження сонця в північній півкулі та відновлення зростання на початку весни. Він починається 21 березня і закінчується 19 квітня. Архетип Овна розривається з юнацьким ентузіазмом, пов’язаних з життєвою силою життя, що пробуджується після довгої зими.

Кардинальный режим

Овен є першим з чотирьох основних знаків зодіаку, які володіють елементарною енергію, яка ініціює енергію, яка відзначає початок чотирьох сезонів. Овен починає Весну, джерело прагнення Овна до того, щоб бути, вогненним початком, лідером і першопрохідцем.

Элемент огня

Елемент Овна – це вогонь, найлегший і найяскравіший елемент, який древні астрологи вважали родинним божественного світла зірок і життєвим життєдайним променям сонця. Схильність барана до натхнення, імпульсивності та впевненості розгорається в елементі вогню.

Керуюча планета і будинок

У класичній астрології Марс є планетарним правителем Овна і Скорпіона. Овен вважався днем ​​або денним будинком Марса, в той час як Марс знайшов нічний будинок у задумливого і таємного Скорпіона.

У цьому вогняному знаку Марс має повну схожість і міццю у військовому архетипі цього знака, бувши здатним бути таким же первинним, бойовим і безстрашним щодо планетарної сили, який йому подобається бути. Марс в Овні зустрічається в картах сміливих, часто спортивних людей, які володіють необхідними запасами сили й бойової мужності.

Повернення сонця

У Thema Mundi, древньої карти народження світу, Рак піднімався, поміщаючи Овна в середину карти. Це місце, де сонце досягає піку опівдні в повній силі й світла. В результаті сонце, як кажуть, возвеличено в Овні, що надає йому особливу силу, і ті, хто народжені з сонцем в цьому знаку, мають тенденцію випромінювати сміливу впевненість в житті.

Венера в Овні

Овен знаходиться в полярності з кардинальним повітряним знаком Терезів. Керований Марсом, Овен любить протистояти й завойовувати, де Ваги, керовані Венерою, люблять з’єднуватися і зберігати мир. Кажуть, що Венера, яка перебуває в протилежному знаку свого переважного будинку, знаходиться на шкоду або в деякому роді нестачі в цьому знаку.

Уявіть собі планетну богиню любові, розкоші та потягу, яка змушена залишатися у військовому наметі, маючи у своєму розпорядженні тільки зброю і продовольчі пайки для свого життя. З цим розміщенням знака, Венера повинна була б дати компенсацію, представляючи тих, хто народився з Венерою в Овні, як людей, які повинні були б підтримувати автономію та індивідуальність в любові. Іноді краще боротися за свою свободу і втілювати пристрасний підхід воїна-богині у відносинах, повністю підкоряючи серце їх коханця.

Падаючий Сатурн

У класичній астрології Сатурн, планета боргу і дисципліни, вважається піднесеним в Терезах, чиї справедливі та миролюбні якості добре поєднуються зі стоїчної, проникливої природи Сатурна. Коли Сатурн виявляється в цьому знаку протилежному його піднесенню, кажуть, що він падає, що є ще одним видом невигідного становища.

Це можна уявити в життях тих, хто має Сатурн в Овні у своїх діаграмах народження, як людей, які схильні проявляти імпульсивність і занепокоєння, коли справа доходить до вираження сатурнскіх якостей наполегливості та терпіння. Тема навчання довірі до старших та до відкладання влади може також виникнути в їх житті.

Керівництво Овна – перший будинок

У сучасній астрологічній системі алфавіту з дванадцяти букв кожен знак зодіаку управляє одним з дванадцяти будинків в карті народження. Це нововведення було створено психологічними астрологами, щоб зіставити спорідненість знака до пов’язаних тем будинку.

Овна був призначений перший будинок ідентичності, оскільки його смілива енергія ініціації була схожа на те, як перший будинок на карті народження показує, як людина представить себе світові, і перше враження, яке він спроектує. Оскільки знак Овна управляється Марсом, ця сучасна астрологічна система запрошує подобу Марса підписи до значень першого будинку.

Шостий будинок

У класичній астрології планетарний правитель Овна Марс, як говорили, знайшов свою «радість» в шостому домі «поганого стану», здоров’я та обслуговування карти народження. Це пов’язано з тим, що Марс класично вважається однією з найбільш складних або «шкідливих» планет в астрології, відповідальних за конфлікти, насильство і травми в житті, коли він знаходиться в поганому становищі.

Оскільки шостий будинок пов’язаний з проблемами зі здоров’ям і невдачею, Марс може «радісно» висловлювати тут свої небажані пропозиції – або, принаймні, має можливість стати «позаземним» і впливовим.

Характеристика Овна – особистість

Архетипічні риси Овна є наслідком його активних, чоловічих або янських якостей, що робить цей знак орієнтованим на впевнену взаємодію з зовнішнім світом. Живі як у жінки Овна, так і у чоловіка Овна, ті, хто народився з богом війни в якості знака сходу, сонця або місяця, мають енергію ініціації у своїй основній особистості, подібно силі переродження навесні.

Як кардинальна ознака, Рам володіє лідерськими якостями, завдяки чому у тих, хто народився під знаком Овен, є відмінні навички в новаторських проєктах, і на «першій лінії» в стратегіях. Уродженці цього знака можуть розглядатися як «першочергові» зодіаки, які будуть безстрашно та імпульсивно вступати в дію, негайно реагувати на них і процвітати в умовах кризи або викликів.

Бувши керованим Марсом, червоною планетою війни, цей знак, здається, завжди готовий до битви, що важливо в надзвичайних ситуаціях, коли необхідні швидкі дії, але може бути інтенсивним в повсякденному житті, коли ставки не обов’язково настільки високі.

Сила

Овни завжди будуть готові до дії та будуть схильні проявляти безпосередність, коли справа доходить до самовираження. Вам ніколи не доведеться вгадувати, де ви стоїте з цими людьми, бо вони завжди повідомлять це вам. Ці люди не схильні затамувати злобу, вважаючи за краще швидко висловлювати свою думку і рухатися далі по життю. Керовані Марсом вогняні якості Овна надають цим людям величезну мужність і рішучість.

Як і будь-який інший, Овен може відчувати страх, але все одно навчився діяти, завжди прагнучи подолати обмежують переконання і невпевненість в собі. Хоча ці люди дуже індивідуальні, вони також можуть бути дуже лояльними, ставлячись до друзів як до ворогів, з якими вони відчувають себе пов’язаними в життєвих випробуваннях. Ви можете розраховувати на те, що ваш друг Овен буде захищати вас, захищати вас і вступати в будь-які жорсткі розмови від вашого імені, які допоможуть вам захистити, підбадьорити та розширити можливості.

Слабкі сторони

Деякі джерела слабкості або потенційних сліпих плям в архетипі Овна є зворотним боком всіх їх сильних сторін. Прямота Овна може здатися тупою, різкою і навіть жорстокою, якщо вони погано справляються зі своїм рівнем стресу. Бо цей знак цінує швидкі рішення і діє в дусі, у них можуть виникнути проблеми з тим, щоб бути терплячим, сприйнятливим командним гравцем.

Спілкування – потенційно найбільша проблема для Барана, який може бути вже за дверима на той час, коли розмова починається. Хоча їм може бути корисно слухати інших, їм не подобається слухати рекомендації або поради, вважаючи за краще вчитися на безпосередньому досвіді. Знову ж таки, це може бути сильною стороною в правильних обставинах, але їх необдумані рішення можуть бути саморуйнівної та впливати на інших.

Table of Contents