Що означає чоловіче ім’я: Антон

Ви перебуваєте тут:
Що означає ім’я: Антон

Антон перекладається з давньоримського як «вступаючий у бій».

У юності Антон оточений багатьма подругами, але одружити його на собі не так просто. Він робить цей крок лише самостійно і всебічно обмисливши. Антон не може називатися зразковою людиною сім’ї, він не домосід, і закоханість не в помірних кількостях, але доброта і самовдоволення допомогти йому уникнути великих конфліктів в родині. Антони є хорошими працівниками, талановитими вченими. Боягузтво, можливо, їх єдиний недолік, який вони, однак, ретельно приховують. Дуже працездатний. Він майстер своєї справи. У ранньому дитинстві болісний. Він багато читає. Сексуальний, з жінками добрий, але гордий, може бути дуже ревнивий, а потім некерований. Він любить пити.

‘Зимним Антонам’ простіше, ніж іншим. Вони сміливі, хитрі, наполегливі, розрахункові й дипломатичні. Народившися в січні – гарні спортсмени й, що в такому випадку важливо, мають «бойові» якості.

Ім’я Антона з латини перекладається як «від роду Антіев». Святий покровитель імені Антоній, в Язичництво Нехиль, мученика, Боярин великого князя литовського Ольгерда. Для проповідування вчення Христа, преподобний Антоній Димський про викладання язичників ув’язнений і помер. Антон є незалежним, здатний не вагаючись приймати рішення. Досить емоційний, чутливий, має підвищену сексуальність. Він відданий коханець і чоловік. Він любить дітей і сім’ї шалено. У деяких ситуаціях готовий пожертвувати своїм власним добробутом в ім’я сім’ї. З Антоном ніколи постійно весело, він талановитий, досягає знань, любить читати книги, статті про цікаві йому теми.

Table of Contents