До чого сниться Аборт

Ви перебуваєте тут:

Приснився сон: АБОРТ – до чого сниться, тлумачення сну.

Якщо уві сні вам наснився Гінеколог або ви проходили Гінекологічний Огляд, Сонники стверджують, що вам необхідні підтримка й участь наяву. І тривожний прогноз Сонники підготували тим, кому приснився Викидень або Аборт. Це знак, що задуманому вами не судилося здійснитися. Жінок цей сон застерігає від іншого роду проблем.

Приснився гінеколог

Проходити огляд у гінеколога уві сні, гінекологічне крісло уві сні – турбота про улюбленого; інакше хвороба.
У символічному тлумаченні ‘Гінеколог’ і Огляд у нього – це людина, до якої ви хотіли б звернутися за кваліфікованою допомогою і порадою. Ймовірно, у вашому особистому житті зараз дуже багато проблем, причому вони настільки інтимні, що ви далеко не кожного могли б в них посвітити. Однак, подібного роду сни дійсно можуть провіщати будь-які гінекологічні хвороби та проблеми – придивіться до себе.

Приснився викидень або аборт

Невдачі в справах; задуманому не судилося здійснитися; для жінок небезпека для здоров’я.
Якщо сон про викидень приснився вагітній жінці, їй слід стати якомога більш обережний – це дуже тривожний сигнал. Викидень або Аборт в сновидінні жінки не вагітної вказує на неприємності зі здоров’ям, необхідно дуже дбайливо ставитися до себе. У символічному тлумаченні ‘Викидень’ і ‘Аборт’ – це ситуації, які кардинально змінять ваші поточні справи. Ймовірно, останнім часом ви дбайливо виношували якусь ідею або проєкт. Сновидіння дає сумний прогноз – задумане вами навряд чи здійсниться. Причому, якщо приснився Викидень, але причини невдачі в справах буде не залежати від вас. Якщо ви бачили Аборт, значить щось вплине на ваш добровільна відмова від раніше наміченого.

Next До чого сниться вагітність
Table of Contents