До чого сниться Павук

Ви перебуваєте тут:
Жінці бачити павука в сновидінні

Підтвердження її заниженої самооцінки. На тлі нехтування своєю гідністю та акцентування уваги на недоліках ви не можете самоствердитися на роботі, зав’язати стабільні відносини або зберегти сімейне щастя. Постійна робота над собою зробить вас впевненою в собі особистістю, для якої не існує заборон і закритих дверей.

Чоловікові бачити павука в сновидінні

Такий сюжет пророкує прибуток. Її принесе основне місце роботи або особистий бізнес, в який ви вклали чимало сил. Не виключено підвищення по службовій драбині або зростання окладу, завдяки якому ви приступите до роботи з новим завзяттям.

Дівчині бачити павука в сновидінні

Обіцяє зміни на романтичному фронті. Ймовірна нова зустріч, яка закінчиться пишним весіллям або стане найбільшою помилкою в вашому житті.

Якщо приснився чорний павук

Вважається несприятливим знаком у снах. Він пророкує хвороба, неприємності, болючу розмову, інтриги недоброзичливців або зрада небайдужої людини.

Якщо приснився білий павук

Вважається неоднозначним. Тому, хто недавно пережив втрату близької людини, він символізує скорботу. Ви не змогли змиритися з втратою, яка стала для вас справжнім випробуванням. Подумки відпустіть душу померлого, щоб вона знайшла спокій на небесах.

Якщо приснився червоний павук

Вважається несприятливим символом у снах. Найчастіше він попереджає про несподіване захворювання, пов’язане з серцево-судинної або кровоносною системою. Заради повного одужання вам доведеться лягти в лікарню.

Якщо приснився зелений павук

Згідно з сонником, застерігає від проблем з травною системою. Ймовірно отруєння, загострення хронічної виразкової хвороби або запалення апендициту. Негайне звернення до лікаря зніме загрозу для вашого здоров’я.

Якщо приснився жовтий павук

Пророкує отримання новин. Ви отримаєте запрошення на співбесіду, результати минулого іспиту, дізнаєтеся про весілля друга або почуєте про хвороби кровного родича. Уміння діяти за обставинами допоможе отримати добре оплачувану роботу або прискорити одужання небайдужої людини.

Якщо приснився коричневий павук

Сновидіння про коричневого павука має кілька тлумачень. Людям, які зловживають магазинною кулінарією, він пророкує розлад травлення. Через неякісний салат або екзотичного соусу вам доведеться промивати шлунок або сісти на дієту.
Працьовитим людям такий сюжет віщує винагороду за минулі професійні заслуги. Вірогідне отримання премії, переміщення на керівну посаду або вручення нагороди від керівництва. На тлі того, що відбувається у вас з’являться заздрісники та сили для нових звершень.

Якщо приснився сірий павук

До печалі та усвідомлення власної безпорадності.

Якщо приснились кольорові павуки

Часто сняться порядною, чуйною і добродушним людям. Завдяки вашому характеру ви заслужили та продовжуєте завойовувати повагу оточення. Подальша участь в їх проблемах зміцнить ваш авторитет на роботі й вдома.

Якщо приснився великий павук

Великий павук сниться до змін. Вони вимагатимуть від вас зібраності та повної самовіддачі, без яких їх результат може виявитися невтішним. Завдяки цим якостям вам вдасться просунутися по службі, познайомитися з потрібними людьми або взяти участь в цікавих заходах.

Якщо приснився величезний павук

Величезний павук пророкує велике везіння. Ймовірно перспективне працевлаштування, придбання окремого житла, подорож в екзотичну країну, знайомство з впливовою людиною або щасливе заміжжя. Зосередженість на своїх бажаннях і віра в їх здійснення не дадуть удачі вас покинути.
Іноді бачити величезного павука у видіннях тієї ночі доводиться людям, які незабаром захворіють або зазнають негативний вплив ворогів. Погіршення самопочуття або підступи недоброзичливців закінчаться провалом планів і переоцінкою взаємин з близькими людьми.

Якщо приснився маленький павук

Маленькі павуки попереджають про незначні проблеми й негаразди в різних сферах життя. Вас чекає неприємна розмова з начальником, конфлікт з колегою, невиправдані витрати, образливий вчинок від кращого друга або розлад у родині. Щоб захиститися від можливих невдач, будьте дисциплінованими та частіше радьтеся з близькими людьми.
Багато маленьких павуків уві сні – провісники клопоту в реальному житті. Ви ризикнете почати ремонт, взяти на себе організацію важливої ​​ділової зустрічі, взяти участь в проведенні урочистості у близького родича або приймати у себе гостей. Зіткнення з численними турботами виллється в перевтому.
Самотніх людей після цього бачення чекають перемоги на любовному фронті. Вільні представниці прекрасної статі познайомляться з цікавим хлопцем, який в майбутньому стане їх чоловіком. Довіра і щирість до свого партнера зроблять вас єдиною і неповторною в його очах.
Вільним чоловікам сон обіцяє нових прихильниць. Вони надаватимуть двозначні знаки уваги, якими вам слід скористатися. Рідкісні зустрічі з деякими з нових знайомих повернуть упевненість у своїй чоловічій силі та наблизять зустріч з майбутньою коханою.

Якщо приснився отруйний павук

Символізує приховані загрози. Вони проникнуть в ваше життя під виглядом важкої хвороби, нещасного випадку, злісного ворога або підступного конкурента. Уважне ставлення до свого здоров’я і поточних справ забезпечать безпеку вам і вашим починанням.

Якщо приснились мертві павуки

Пророкують позбавлення від неприємностей. Ви дозволите давню суперечку з колегою, уникнете скорочення, безнапасно пройдете штатну перевірку, видужаєте або помиріться з супутником життя. У цьому вам допоможуть ініціативність і далекоглядність.
Чоловікові сон про мертвих павуків уособлює спокуса, перед яким він успішно вистояв. Найімовірніше ви відмовилися від нечесного способу заробітку або запобігли зраду. Небажанням брати хабар або зав’язувати стосунки на стороні ви ще раз довели собі, що здатні на вольові вчинки.

Previous До чого сниться змія
Table of Contents