До чого сниться вагітність

Ви перебуваєте тут:

Якщо уві сні вам приснилася Вагітність або ви бачили свій Вагітний Живіт, Сонники пропонують окремі тлумачення для чоловіків і для жінок. Чоловікам власна Вагітність уві сні вказує на народження нових планів та ідей. В цілому, як запевняють Сонники, Вагітність уві сні для всіх дуже хороший знак, який провіщає або приріст сімейства, або зміцнення матеріального становища і поява нових ідей.

Сказали, що я вагітна уві сні, дізнатися уві сні що вагітна, приснилася своя вагітність від коханого (для дівчат і жінок) – до вагітності; заклопотаність питаннями зачаття і вагітності.

Знати уві сні, що Вагітна для жінок дітородного віку дійсно може передвіщати наступ Вагітність наяву. Дуже часто жіночий організм сам посилає сигнал про зачаття, причому задовго до точного підтвердження Вагітності в реальному житті. Однак, подібні сни вказують насамперед на крайню ступінь вашої стурбованості питаннями зачаття і майбутнього материнства (вас може лякати Вагітність, ви з якихось причин дуже не бажаєте її, або навпаки, ви всіляко намагаєтеся, але не можете завагітніти).

Наснилася своя вагітність і великий живіт для чоловіків

До народження нових планів та ідей.
Власна Вагітність в символічному тлумаченні означає, що наяву ви займетеся (будете ‘виношувати’) якусь нову перспективну ідею або план, що відніме максимум ваших сил і практично весь вільний час. Однак, подібні сни часто з’являються у чоловіків, чиї дружини перебувають у положенні. Вагітність дружини стає чоловікові настільки близька, що він закономірно ‘приміряє’ на себе це незвичний стан. Такі сни відносяться до категорії ‘порожніх’, спровокованих реальними денними страхами й переживаннями.

Гладити вагітний живіт уві сні (для жінок)

До зачаття; (Для чоловіків) думки про батьківство; до багатства.
Тлумачення з області прикмет. Точно зрозуміти побачене допоможе лише детальна розшифровка.

Приснилася вагітна дівчина або жінка

До багатства. У традиційному тлумаченні, побачивши Вагітну уві сні, ви можете розраховувати на добробут у всіх справах і на фінансове процвітання.
Приснився вагітний живіт у чоловіка, вагітний чоловік або вагітний чоловік уві сні, приснився вагітний чоловік, вагітність іншої людини уві сні – фінансовий успіх побаченого людини.
Вагітний чоловік в жіночому сні віщує тільки найсприятливіші життєві зміни, особливо, якщо вам наснився Вагітний Чоловік. Символічно ‘Вагітність’ означає появу перспективних ідей і планів – ймовірно, ваш Чоловік займеться якимось прибутковою справою наяву. Для чоловіків же сновидіння дає інший прогноз. ‘Вагітний Людина’ для вас – це якийсь знайомий чоловік, який найближчим часом обійде вас за кількістю планів і ідей. Точніше зрозуміти сновидіння ви зможете, якщо точно згадайте, хто саме був Вагітним в вашому сні. Можливо, це реально знайомий вам Чоловік, чиєю вправності, винахідливості і підприємливості ви підсвідомо заздрите наяву.
Наснилося, що подруга вагітна, приснилася вагітна подруга або невістка, вагітна племінниця або дочка, приснилася вагітна онука або родичка, приснилася вагітна мама або сестра, вагітна тітка або невістка, вагітність дочки уві сні – до вагітності побаченої жінки.
Якщо уві сні ви бачили Вагітній близьку вам жінку дітородного віку, яка при цьому не Вагітна наразі, сновидіння дійсно може передвіщати побаченій жінці швидке зачаття і вагітність. Між близькими людьми існує незримий зв’язок, яка дозволяє на відстані отримувати інформацію щодо подій, приготованих близькій людині наяву.
Приснилася вагітність коханої або дружини, приснилася вагітна коханка або наречена, вагітна колишня уві сні – до вагітності побаченої жінки; побоювання з приводу майбутньої вагітності.
Подібні сни можуть провіщати вагітність побаченої жінки. Однак, перш за все це сновидіння вказує на вашу величезну боязнь настання Вагітність наяву. Цей сон – підсвідоме відтворення лякаючою вас ситуації.

Приснилася вагітна бабуся або свекруха

Несподіване багатство.

Приснилася вагітна дівчинка або вагітна дитина

Здивування, до приємних новин.
Вагітність жінки, старше дітородного віку, віщує несподіваний прибуток для тієї, кого ви бачили уві сні. Вагітність Дитину уві сні вказує на вашу надмірну заклопотаність занадто раннім розвитком дівчинки (якщо ви бачили свою доньку або дуже близьку родичку). Якщо вам приснилася Вагітній незнайома Дівчинка (стороння дитина, який існує персонаж), сон пророкує здивування та отримання несподіваних звісток.

Приснилася вагітність знайомої або суперниці

Вагітна суперниця уві сні – заздрість; страх; думки про вагітність.
Вагітність жінки, до якої ви не відчуваєте теплих почуттів, вказує насамперед на заздрість з вашого боку. Можливо, ви мрієте про дитину, але не можете його зачати. Або, в символічному тлумаченні, вашу Суперницю чекає більший успіх. І водночас вагітність суперниці уві сні вказує на ваш підсвідомий страх. Ви боїтеся, що ця жінка справді завагітніє і тим самим прив’яже вашого чоловіка до себе.

Наснилося, що вагітна хлопчиком або дівчинкою

До вагітності дитиною побаченого статі.
Подібні сновидіння дійсно можуть вам повідомити підлогу (а так же зріст, вага й інші параметри) ще не народженої дитини. Мати може отримати дані мого про малюка якого виношує ще задовго до його народження.

Приснилася вагітна покійниця або вагітний небіжчик

Сумні звістки; ностальгія і туга за покійним.
Якщо померлий чоловік за життя був дуже близький і дорогий вам, сновидіння не вимагає розшифровки, тому, що його спровокували ваші власні переживання про покійного і туга. Якщо Вагітним уві сні був сторонній Труп, мова може йти про необхідність повернутися до минулого. Труп, побачений у сні, символізує щось (або когось) з вашої минулого життя. З цієї позиції Вагітність Небіжчика вказує вам – щоб знайти відповідь на тривожний вас питання, необхідно подумки повернутися назад.

Приснилася вагітність не від чоловіка

Вагітність від колишнього або від одного уві сні – до зради; інтимна незадоволеність.
Так чи інакше поява уві сні Вагітність від сторонніх людей, з якими ви не маєте інтимного контакту в реальному житті, вказує або на вашу незадоволеність інтимним життям наяву, або на вашу підсвідому готовність до зради.

Приснилася вагітність і двійнята

Наснилося, що ви вагітна двійнятами – до зачаття двійні; інакше у двійні вдалі плани та проєкти.
Жінкам дітородного віку цей сон дійсно може передвіщати зачаття двійні. Однак, найчастіше подібні бачення бувають спровоковані власним бажанням (небажанням) зачати двійнят або близнюків. У символічному тлумаченні вагітна двійнятами уві сні віщує поява подвійно вдалих і перспективних планів і ідей.

Наснилася помилкова вагітність або мертва дитина

Обман, розчарування; до хвороби.
У символічному тлумаченні цей сон дає прогноз, що задумане вами наяву навряд чи здійсниться. І водночас жінкам в положенні або тільки планують зачати дитину сновидіння дає тривожний прогноз – ймовірно, стан вашого здоров’я зараз під загрозою.

Наснилася небажана або несподівана вагітність

Боязнь зачаття; несподівані зміни в житті.
Молодим жінкам цей сон свідчить про крайню стурбованість питаннями зачаття і вагітності. Ймовірно, Вагітність не входить у ваші плани, ви багато думаєте над цим питанням, що закономірно прокралося в ваш сон. Всім іншим побачене пророкує якісь великі та незаплановані зміни в житті.

Приснилася вагітна в весільній сукні

До невдалого одруження; інакше приємні зміни.
Вважається, що поява весільної атрибутики уві сні для молодих людей дуже тривожний знак, який провіщає, що весіллі не судилося відбутися. І одночасно Вагітна жінка уві сні – сприятливий образ, який несе прогноз майбутнього щастя і багатства. В цілому сприятливий сон для людей, які не планують пов’язувати себе узами шлюбу.

Previous До чого сниться Аборт
Next До чого сниться весілля
Table of Contents