До чого сниться змія

Ви перебуваєте тут:

Читати новину: Російською

Чи помічали? Вранці, після неспокійної ночі, шукаєш сонник, дивишся тлумачення снів. Вночі, коли мозок відключається від сторонньої інформації, він аналізує ситуацію і передає нам сигнали, підказуючи рішення і попереджаючи про небезпеку. Тим більше важливо знати, до чого сняться змії, ці містичні істоти, яких людина справедливо побоюється. Так до чого ж сняться змії? За сонником Лоффа, якби боїтеся змій і вони вам сняться – нічого хорошого, сон руйнівний. Але треба пам’ятати, що в Азії та Північній Америці змія – символ мудрості. Тому, якщо вам сниться, що змія скидає шкіру це до оновлення. Розбираємося по черзі, використовуючи різні тлумачення.

До чого сниться змій?

Значить, ви боїтеся розвитку якоїсь хвороби та цей страх дуже сильний. Більше того – хтось зазіхає на ваше місце в колі друзів. Так трактує ситуацію сонник Міллера. Сонник Ванги доповнює: клубок змій – поганий знак. Навколо надто багато заздрісників, які бажають вам масу бід і в роботі, і в житті. Будьте обережнішими, що не поводьтеся настільки довірливо, стежте за тим, щоб не сказати зайвого. Сонник Нострадамуса прочитує це в тому ж ключі – ризикуєте стати жертвою інтриг.

До чого сняться маленькі змії?

І на це питання є свої відповіді – тлумачення. І знову вам загрожує небезпека. За сонником Міллера маленькі змії сняться до великого обману. Люди, яким ви довіряєте, можуть повести себе підступно і злословити у вас за спиною.

До чого сняться змії жінці?

За Міллером – до загрози. Перш за все сняться змії жінці, якщо вона переживає за свою дитину, за сонником Міллера. Як варіант – доброзичливці запропонують їй відмовитися від дорогої людини «заради його ж блага». А якщо жінку кусає дохла змія – то вам доведеться страждати від лицемірства близької людини.

До чого сняться змії чоловікові?

Окремий підхід до чого сняться змії – за сонником Фрейда. Він вважав, що змій пов’язаний з пенісом. І тому такий сон говорить про високу сексуальності чоловіка.

До чого сниться, що вкусила змія?

Сон попереджає, по сонникові Міллера, про те, що на жаль, вороги знайшли пролом у вашій обороні та завдадуть удар. А ви не зможете йому протистояти. Ванга згодна – швидше за все, ви не відразу зрозумієте, хто завдав вам шкоди. А це буде близька людина, можливо, обернувшись до чорної магії. За Нострадамусом, це означає, що ви відчуваєте великі труднощі та вам нелегко. А ще – до великого скандалу, може бути, навіть політичному. А на думку Фрейда, все свідчить про зраду. Сексуальні стосунки будуть порушені «третім зайвим».

До чого сниться убита змія

Якщо змія вжалила іншого – то ви ризикуєте образити близьку людину. Якщо побачити, як змії загрожують вжалити то, значить, відвести біду, розкрити змову. Це по соннику Міллера. Ванга вважає, що це може бути повідомленням про смертельну хворобу близької вам людини. Нострадамус – що цій людині загрожує реальна небезпека. Фрейд доповнює по-своєму до цієї людині, яку вкусили, ви небайдужі. Ну ви зрозуміли.

До чого сниться вбити змію?

У вас досить сил, щоб здобути перемогу над ворогами (за сонником Міллера). Ванга вважає – вбити змію, значить, темні сили відступлять. За сонником Цвєткова – до світу, до можливості з честю вийти з небезпечної ситуації. За сонником Нострадамуса – врятуватися від ворога. По Фрейду змію не вбивають. Її цілують – і це означає, що людині подобається оральний секс. А якщо переслідують змію – значить, готові до активного сексу.

До чого сниться, що напала змія?

Це і спроба справитись з ситуацією, і мордуванням, і мукою совісті. (За сонником Міллера)

До чого сниться біла змія?

За сонником Цвєткова біла змія гарантує несподівану, дивну допомогу. Звідки не чекали.

До чого сниться чорна змія?

За Нострадамусом, до превеликому злу.

Previous До чого сниться весілля
Next До чого сниться Павук
Table of Contents