Компактний FullHD проєктор Xiaomi Wanbo T2 всього за 85$

Інженери прагнуть всіляко зменшити розміри сучасних високотехнологічних пристроїв, забезпечуючи при цьому високі технічні характеристики, суміщені з комфортом експлуатації. Розробники з Xiaomi виводять на фірмову майданчик Youpin проєкт по збору коштів для випуску оновленого проєктора Wanbo T2 Free Projector, отримав більш компактні розміри, дозвіл Full HD і технологію дифузного відбиття, що дозволяє запобігти передчасну втому очей.

Новий пристрій Wanbo T2 дозволяє створювати проєкційну картинку з розміром діагоналі від 40 до 120 дюймів з відстані від 1,5 до 3 метрів. Для фокусування зображення, реалізованої в ручному режимі, використовується спеціальна кнопка.

Проєктор Wanbo T2 має два динаміки по 3 Вт, яскравість становить 150 люмен ANSI. У компактному корпусі, розміри якого складають 110х150х140 мм, розміщуються вентилятори, що забезпечують відведення тепла з робочої зони, що збільшує термін роботи LED-лампи до 20 000 годин. Управління здійснюється за допомогою дистанційного пульта.

На корпусі є роз’єми HDMI, USB 2.0, AV, дозволяють працювати з комп’ютерами або телевізійними приставками. На платформі Youpin нова модель Wanbo T2 Free Projector оцінюється в 85 доларів.

Не знаю як вас, але мене насторожує у всьому цьому ціна і FullHD. Такого ще ніколи не було, і швидше за все Xiaomi лукавить, сам проєктор зможе “прожувати” контент в FullHD, але дозвіл матриці, напевно, буде низьким. У будь-якому випадку залишається тільки чекати.